2. ročník cross-country závodu Mezi polevskými obry

Diese Seite ist nicht ins Deutsche übersetzt. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

Již 2. ročník cross-country závodu Mezi polevskými obry se jede opět ve sportovním areálu na Polevsku v sobotu 27.7.2019.  Závod je situován kolem nově vytvořeného bikeparku v Polevsku, část trati vede přímo po trailech.

 

Jako vloni jsou vypsány kategorie od nejmenších dětí (Mrňouskové 0-3 roky) až po Veterány a také jako vloni je vypsána kategorie  OPEN – bez rozdílu věku a pohlaví si můžete vyzkoušet atmosféru skutečného závodu na 2 okruzích. Přijeďte si zazávodit a strávit sportovní den s celou rodinou.

Prezentace závodu začne v 8:30 hodin v areálu bikeparku na sjezdovce v Polevsku. Program celého dne odstartují děti v 10 hodin, mladší kategorie ve 12 hodin a hlavní závod dne pak startuje ve 13:30. Parkování a občerstvení je zajištěno v prostorách areálu. Každý závodník v hlavním závodě dostane poukaz na jídlo zdarma. Propozice a další informace najdete na http://www.pekloseveru.cz/zavody-2/

Těšíme se na vaši účast, sportovní den a nadšené závodníky i diváky.

Závod pořádá Sportovní areál Polevsko www.polevsko.ski www.facebook.com/polevsko.ski.

 

Kommentare sind geschlossen.