2016 – Výsledky – 3.závod – GEMA XC Hrádek
Kategorie – Mrňouskové
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 2 | Filip Dulanský | Jiřetín p.J. | 1:43 | 183 | |
2. | 3 | Matouš Zima | Praha | 2:17 | 0:34 | 163 |
3. | 5 | Zuzana Černá | 2:18 | 0:35 | 144 |
Kategorie – Naděje I
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 101 | Daniel Stránský | Bicykl Kříž Team-CK Šluknovsko | 5:21 | 197 | |
2. | 104 | Josef Schäfer | CKL Harrachov | 5:32 | 0:11 | 177 |
3. | 102 | Martin Šlambor | Pakli Sport – Jablonné v P. | 6:29 | 1:08 | 158 |
4. | 103 | Maxmilián Starý | KAMA | 7:04 | 1:43 | 140 |
5. | 121 | Amélie Arnoldová | Haven | 7:06 | 1:45 | 123 |
6. | 105 | Eliška Budíčková | CK 1967 Č. Kamenice | 7:51 | 2:30 | 107 |
7. | 111 | Helena Tumpachová | CK 1967 Č. Kamenice | 9:12 | 3:51 | 92 |
8. | 118 | Tereza Nováčková | 10:04 | 4:43 | 78 | |
9. | 107 | Barbora Hašková | LASVIT Bikers | 10:56 | 5:35 | 65 |
10. | 115 | Lukáš Hovbel | LASVIT Bikers | 11:04 | 5:43 | 53 |
11. | 119 | Karolína Horká | CK 1967 Č. Kamenice | 6:07 | -1 kolo | 42 |
12. | 222 | Filip Černý | 6:08 | -1 kolo | 32 | |
13. | 120 | Viktorie Svobodová | Osečná | 6:19 | -1 kolo | 23 |
14. | 117 | Ondřej Novák | Jiřetín p. J. | 6:56 | -1 kolo | 15 |
15. | 116 | David Švarc | VDF | 7:58 | -1 kolo | 8 |
16. | 113 | Laura Nováková | Česká Kamenice | 7:59 | -1 kolo | 2 |
17. | 112 | Adéla Tumpachová | CK 1967 Č. Kamenice | 9:58 | -1 kolo | 1 |
Kategorie – Naděje II
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 205 | Martin Horák | Junior Cycling | 8:59 | 197 | |
2. | 207 | Adam Horák | Junior Cycling | 9:23 | 0:24 | 177 |
3. | 201 | Kryštof Patka | LASVIT Bikers | 9:28 | 0:29 | 158 |
4. | 221 | Adam Arnold | HAVEN | 9:30 | 0:31 | 140 |
5. | 209 | Magdaléna Schäferová | ČKL Harrachov | 10:24 | 1:25 | 123 |
6. | 203 | Jakub Hašek | LASVIT Bikers | 10:46 | 1:47 | 107 |
7. | 202 | Andělka Břenková | Herby Servis | 10:59 | 2:00 | 92 |
8. | 211 | Matouš Půbal | LAWI | 11:21 | 2:22 | 78 |
9. | 220 | Sofie Stránská | Bicykl Kříž Team-CK Šluknovsko | 11:32 | 2:33 | 65 |
10. | 214 | IGOR WOLINSKI | kacper-rowery com | 11:54 | 2:55 | 53 |
11. | 212 | Lucie Šlamborová | Pakli Sport – Jablonné v P. | 11:55 | 2:56 | 42 |
12. | 217 | Adam Hovbel | LASVIT Bikers | 12:46 | 3:47 | 32 |
13. | 219 | Štěpán Votýpka | OK Nový Bor | 9:18 | -1 kolo | 23 |
14. | 215 | Lucie Soukupová | CK 1967 Č. Kamenice | 9:19 | -1 kolo | 15 |
15. | 218 | Marek Patka | LASVIT Bikers | 9:25 | -1 kolo | 8 |
16. | 216 | Vojtěch Šelmeci | 9:26 | -1 kolo | 2 | |
17. | 213 | Hynek Břenek | Herby Servis | 9:43 | -1 kolo | 1 |
Kategorie – Mladší chlapci
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 301 | Matyáš Pávek | Dukla Liberec | 12:37 | 193 | |
2. | 302 | Hannes Hoffmann | TSV Grossschönau | 12:45 | 0:08 | 173 |
3. | 303 | Jakub Šurík | Dukla Liberec | 13:38 | 1:01 | 154 |
4. | 305 | Ondřej Čermák | KC Kooperativa | 13:41 | 1:04 | 136 |
5. | 304 | Lukáš Bělka | MAGIC BIKE TEAM | 13:46 | 1:09 | 119 |
6. | 306 | Jonáš Kudláček | CK Šluknovsko | 13:58 | 1:21 | 103 |
7. | 312 | Jonáš Hellmich | Dukla Liberec | 14:07 | 1:30 | 88 |
8. | 315 | Radim Zeman | Bike&Ski Bakajda | 15:03 | 2:26 | 74 |
9. | 311 | Tobias Dvořáček | Bicykl Kříž Junior Team | 12:47 | -1 kolo | 61 |
10. | 316 | Franz Hauswald | SRV 1897 eV | 12:59 | -1 kolo | 49 |
11. | 317 | Jan Šeps | 13:55 | -1 kolo | 38 | |
12. | 314 | Ondřej Boczan | Autonemecko | 16:02 | -1 kolo | 28 |
13. | 313 | Filip Wittur | Lasvit Bikers | 14:14 | -2 kola | 19 |
Kategorie – Starší chlapi+Kadeti
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 401 | Radek Hořák | Haven Team | 22:42 | 195 | |
2. | 402 | Matěj Klaus | Bicykl Kříž Junior Team | 23:27 | 0:45 | 175 |
3. | 409 | Matouš Dubovecký | 24:24 | 1:42 | 156 | |
4. | 403 | Milan Mileret | Zelenina Libouchec | 26:09 | 3:27 | 138 |
5. | 408 | Erik Rötschke | SRV 1897 eV | 26:50 | 4:08 | 121 |
6. | 404 | Radek Bělka | MAGICVETERANS | 26:59 | 4:17 | 105 |
7. | 406 | Jaroslav Dörner | Haven Extreme | 27:00 | 4:18 | 90 |
8. | 411 | Václav Veverka | Trija | 27:03 | 4:21 | 76 |
9. | 405 | Tim Geisler | SRV 1897 eV | 28:35 | 5:53 | 63 |
10. | 415 | Miroslav Veselý | CK Šluknovsko – Bicykl Kříž Team | 31:02 | 8:20 | 51 |
11. | 414 | Maurice Henke | SRV 1897 eV | 31:22 | 8:40 | 40 |
12. | 416 | Vojtěch Hladík | SI | 31:50 | 9:08 | 30 |
13. | 417 | Jakub Neubauer | Vyhul mi hůl | 32:13 | 9:31 | 21 |
14. | 412 | Lukáš Frank | CK 1967 Č. Kamenice | 32:30 | 9:48 | 13 |
15. | 413 | Ladislav Zika | 23:29 | -1 kolo | 6 |
Kategorie – Mladší dívky
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 351 | Nela Půbalová | LAWI Author Team | 13:08 | 186 | |
2. | 353 | Helene Baumgartner | SV GRUN-WEIS Pirna | 14:31 | 1:23 | 166 |
3. | 354 | Johhnna Lehnung | S.V.GRUN-WEIB Pirna | 15:38 | 2:30 | 147 |
4. | 358 | Kristýna Ziková | CK 1967 Č. Kamenice | 12:38 | -1 kolo | 129 |
5. | 357 | Valerie Barcalová | CK Šluknovsko | 13:03 | -1 kolo | 112 |
6. | 356 | Klára Cebulová | Magic Bike Team Nový Bor | 13:55 | -1 kolo | 96 |
Kategorie – Starší dívky+Kadetky
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 451 | Kateřina Kovaříková | Beespee.cz | 20:41 | 185 | |
2. | 453 | Nikola Boczanová | Bicykl Kříž Team-CK Šluknovsk | 20:56 | 0:15 | 165 |
3. | 452 | Anna Kovaříková | Beespee.cz | 21:05 | 0:24 | 146 |
4. | 455 | Johana Hauswald | SRV 1897 eV | 24:45 | 4:04 | 128 |
5. | 456 | Patricie Petrášková | Bicykl Kříž Team-CK Šluknovsk | 27:01 | 6:20 | 111 |
Kategorie – Juniorky
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 510 | Nikola Bajgerová | KC Kooperativa | 24:08 | 186 | |
2. | 503 | Kateřina Zezulová | Bicykl Kříž Team-CK Šluknovsk | 26:48 | 2:40 | 166 |
3. | 502 | Anežka Lhotáková | Bicykl Kříž Team-CK Šluknovsk | 27:27 | 3:19 | 147 |
4. | 509 | Lucie Dospělová | CK Šluknovsko – Bicykl Kříž Te | 31:01 | 6:53 | 129 |
5. | 501 | Kateřina Loubková | ROHOZEC Amulet Cvikov | 23:12 | -1 kolo | 112 |
6. | 504 | Anna Vokounová | KL Sport Děčín | 38:16 | -1 kolo | 96 |
Kategorie – Ženy
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 555 | Katarzyna Wolinska | Kacper-Rolery.com | 32:02 | 183 | |
2. | 551 | Ivana Kopecká | Good Time´s Cyklo Team Děčín | 33:49 | 1:47 | 163 |
3. | 552 | Jana Kovářová | Herby SERVIS | 24:00 | -1 kolo | 144 |
Kategorie – Junioři+Muži
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 612 | Pavel Šorf | Haven Team | 49:41 | 196 | |
2. | 616 | Filip Dirigl | Lasvit Bikers | 49:55 | 0:14 | 176 |
3. | 604 | Ondřej Petr | Haven Team | 50:55 | 1:14 | 157 |
4. | 608 | Jan Hlavatý | Bicykl Kříž Team | 51:29 | 1:48 | 139 |
5. | 617 | Tukasz Pihulak | 51:45 | 2:04 | 122 | |
6. | 618 | Michal Švorc | Big Shock Team | 52:41 | 3:00 | 106 |
7. | 603 | Michal Vich | SUPERYOR CYKLOFIT CYCLING TEAM | 54:10 | 4:29 | 91 |
8. | 601 | Zbyněk Růžička | SKI Paudera | 54:40 | 4:59 | 77 |
9. | 602 | Rico Dolecek | FOCUS RAPIRO RACING | 55:59 | 6:18 | 64 |
10. | 621 | David Dvořák | LASVIT Bikers | 56:51 | 7:10 | 52 |
11. | 620 | Maxime Vansteenkist | Bicykl Kříž Team-CK Šluknovsko | 46:13 | -1 kolo | 41 |
12. | 615 | Martin Viktora | CK 1967 Č. Kamenice | 47:41 | -1 kolo | 31 |
13. | 613 | Filip Srbecký | CK Šluknovsko | 48:35 | -1 kolo | 22 |
14. | 611 | Florian Hille | SRV 1897 e.v. | 54:08 | -1 kolo | 14 |
0. | 614 | David Stárek | Bicykl Kříž Team-CK Šluknovsko | DNF | 0 | |
0. | 619 | Max Palme | TSV-Grobschenau | DNF | 0 |
Kategorie – Veteráni I
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 713 | Ondřej Zelený | Eleven Mercedes Mitas | 45:52 | 202 | |
2. | 718 | Aleš Strnad | Eleven | 47:08 | 1:16 | 182 |
3. | 702 | Jan Novota | CK Šluknovsko | 49:56 | 4:04 | 163 |
4. | 723 | Patrick Scholze | BAD-Bikers MTB | 51:30 | 5:38 | 145 |
5. | 823 | Thomas Nicke | Eleven Mercedes Mitas | 51:58 | 6:06 | 128 |
6. | 705 | Ivo Machek | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM | 52:03 | 6:11 | 112 |
7. | 709 | Herbert Schwarz | HERBY SERVIS | 52:51 | 6:59 | 97 |
8. | 701 | Lukáš Bureš | CK Kolokrám Svijany | 53:54 | 8:02 | 83 |
9. | 704 | Jiří Stránský | CK Šluknovsko | 54:14 | 8:22 | 70 |
10. | 721 | Pavel Vobora | Rohozec Amulet team | 55:35 | 9:43 | 58 |
11. | 720 | Jaroslav Zelenka | Severní větry | 46:45 | 0:53 | 47 |
12. | 715 | Aleš Vohanka | CC Varnsdorf | 47:29 | 1:37 | 37 |
13. | 711 | Josef Tumpach | CK 1967 Č. Kamenice | 48:52 | 3:00 | 28 |
14. | 724 | Arkadiusz Kielbasa | 49:08 | 3:16 | 20 | |
15. | 722 | Marek Zámečník | CK Šluknovsko | 49:24 | 3:32 | 13 |
16. | 717 | Tomáš Viktora | CK 1967 Č. Kamenice | 49:27 | 3:35 | 7 |
17. | 714 | Daniel Nosek | MK-Cyklo Děčín | 49:32 | 3:40 | 6 |
18. | 719 | Pavel Hobrlant | Severní Větry | 49:41 | 3:49 | 5 |
19. | 712 | Krzysztof Wolinski | kacper-rowery com | 53:45 | 7:53 | 4 |
20. | 725 | Kamil Krejný | Haven Extreme | 54:49 | 8:57 | 3 |
21. | 716 | Robert Byczek | BRT Wrocław | 59:26 | 13:34 | 2 |
0. | 703 | Pavel Nosek | BMC racing CZ team | DNF | 0 |
Kategorie – Veteráni II
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 823 | René Dutschk | Grosschonau | 43:24 | 208 | |
2. | 822 | Jiří Švorc | BIG SHOCK TEAM | 43:42 | 0:18 | 188 |
3. | 801 | Martin Pleschinger | UNIQA Jihlava | 43:43 | 0:19 | 169 |
4. | 826 | Pavel Jiřena | Maniaxmadbike | 44:03 | 0:39 | 151 |
5. | 803 | Holger Koßack | Focus RAPIRO Racing | 47:01 | 3:37 | 134 |
6. | 804 | Mario Dolecek | EBM-Team | 47:41 | 4:17 | 118 |
7. | 810 | Josef Kroupa | Retos/ROTOS Varnsdorf | 47:56 | 4:32 | 103 |
8. | 831 | Jiří Juhas | CVK Česká Kamenice | 48:56 | 5:32 | 89 |
9. | 819 | Jirka Kovařík | beespee.cz | 49:17 | 5:53 | 76 |
10. | 821 | Pavel Vlček | CK 1967 Č. Kamenice | 49:33 | 6:09 | 64 |
11. | 815 | Jan Boczan | autonemecko.cz | 49:48 | 6:24 | 53 |
12. | 820 | Martin Dubovecký | 49:49 | 6:25 | 43 | |
13. | 817 | Petr Laňka | BSK racing | 51:22 | 7:58 | 34 |
14. | 832 | Zdeněk Kohout | ReTOS Varnsdorf | 53:23 | 9:59 | 26 |
15. | 812 | Roman Horký | CK 1967 Č. Kamenice | 55:09 | 11:45 | 19 |
16. | 818 | Radek Bělka | MAGICVETERANS | 55:09 | 11:45 | 13 |
17. | 828 | Carsten Hahn | Team Buschmuhle | 57:57 | 14:33 | 12 |
18. | 829 | Gunnar Hlemm | Team Buschmuhle | 1:07:41 | 24:17 | 11 |
19. | 830 | JAN ŠEPS | Retos/ROTOS Varnsdorf | 44:56 | -1 kolo | 10 |
20. | 824 | Jens Hauswald | SRV | 46:20 | -1 kolo | 9 |
21. | 811 | Jiří Horký | CK 1967 Česká Kamenice | 52:54 | -1 kolo | 8 |
0. | 825 | Zdeněk Arnold | Heaven Team | DNF | 0 | |
0. | 813 | Kai-Uwe Lehnung | S.R.V 1897 e.V. | DNF | 0 | |
0. | 808 | Pavel Karban | HerbyServis | DNF | 0 | |
0. | 814 | Daniel Linc | CK 1967 Č. Kamenice | DNF | 0 | |
0. | 827 | Ladislav Vogeltanz | kolbenka bike team | DNF | 0 | |
0. | 802 | Václav Ehrlich | Ski Paudera | DNF | 0 | |
0. | 816 | Tomáš Bělka | MAGICVETERANS | DNF | 0 |
Kategorie – Veteráni III
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 905 | Radek Ščučka | Ski Paudera | 47:52 | 187 | |
2. | 912 | Václav Zemler | 51:59 | 4:07 | 167 | |
3. | 901 | Dalibor Homolka | Bohemie N. Bor | 52:44 | 4:52 | 148 |
4. | 902 | Karel Bouška | MAGICVETERANS | 55:59 | 8:07 | 130 |
5. | 904 | Petr Vokoun | KL sport Děčín | 43:30 | -1 kolo | 113 |
6. | 911 | Pavel Toločko | Severní Větry | 44:35 | -1 kolo | 97 |
7. | 910 | Václav Šimonek | CC Varnsdorf | 46:48 | -1 kolo | 82 |