Finále Peklo Severu 2017

Seriál závodů horských kol Peklo Severu 2017 čeká 9. září poslední závod tohoto ročníku. Závod Okruhy pod Jehlou startuje v České Kamenici, ulice Sládkova (u Domova pro seniory). V podvečer pak pokračuje slavnostním vyhlášením nejlepších závodníků celého ročníku a věrnostní soutěže. Ceremoniál i letos proběhne v prostorách restaurace U slunce v České Kamenici.

ps2015_04_starosta__160

Prezentace k závodu je otevřena od 8:30, první start je plánovaný na 10:00. Závodní den začíná starty nejmenších dětí, kde pravidelně startují desítky mladých závodníků. Hlavní závod dne, kategorie Junioři + Muži a Veteráni I, startují přibližně ve 14:00. Celé propozice najdete na www.pekloseveru.cz.

Slavnostní vyhlášení 18. ročníku závodů horských kol Peklo Severu 2017, proběhne v restauraci U slunce, ulice Tyršova 76. Během večera proběhne slavnostní vyhlášení, losování věrnostních cen a závěrečná afterparty. Těšit se můžete na ceny od partnerů seriálu. Na celý večer jste všichni zváni, vstupné není vybíráno. Sál je otevřen od 16:00, program začíná po 19:00. V restauraci bude samozřejmě možné objednání jídla a pití. Prosíme všechny závodníky, kteří předpokládají celkové umístění mezi 3 nejlepšími ve své kategorii, o účast na slavnostním vyhlášení.

 

Praktické informace:

Vyhlášení:
Restaurace U slunce, Tyršova 76, Česká Kamenice

Parkování:
Kolem restaurace U slunce, viz přiloženou mapu (místa označena oranžově). Místa přímo před restaurací jsou vyhrazena pouze pro pořadatele, tam prosím neparkujte. Prosíme o respektování této prosby.

Případný nocleh:
Turistická ubytovna Česká Kamenice
+420 773 776 419
ubytovani@ceska-kamenice.cz
Pořadatel nezajišťuje ubytování.

Úschova kol:
kolo si můžete uschovat po dohodě s pořadateli,

Případné dotazy na:
peklo.severu@tiscali.cz nebo 604 559 787

mapa-u-slunicka

Všechny informace najdete na www.pekloseveru.cz nebo na stránkách www.facebook.com/pekloseveru.

Těšíme se na vaši účast!

Comments are closed