Fofr cup – parkování, okruhy, káva

Ještě dlužíme pár detailů k nedělnímu Fofr cupu. Kdyby tu nějaká informace chyběla, dejte nám vědět, ale zatím se nikdo nikdy neztratil. 

Příjezd a zázemí závodu

Zázemí závodu je v okolí požární nádrže/koupaliště v Horním Prysku. Pro zájemce, GPS souřadnice jsou 50.7896300N, 14.4928578E. Parkování aut je nejsnazší na nedaleké točně pro autobusy, avšak prosíme všechny o udržování prostoru právě pro autobusy. Parkovat se dá také v přilehlé ulici směrem k zázemí závodu. Prosíme, neparkujte v místě tratí a dodržujte pokyny pořadatelů.

Pro podrobnosti klikněte na „Zobrazit na Mapy.cz“

Závodní tratě

Jako první na svou trať vyjedou kategorie nejmenších dětí. Mrňouskové pro svůj závod využijí místo startu a cíle přímo vedle koupaliště v Prysku. Start a cíl tak bude jen pár kroků od prezentace a místa celého dění závodu. Ve stejném místě startují a finišují i kategorie Nadějí I a II. Jejich okruh je ale delší. Pro lepší představu se podívejte na mapu okruhu. Capture

Poté se na start do svých závodů na 1,2 km dlouhém okruhu postupně vydají i kategorie ml. chlapci, ml. dívky, st. chlapci + kadeti a st. dívky + kadetky. Jejich okruh je veden terénem po zpevněných i nezpevněných cestách, měří 1,2 km. Závodníci v něm absolvují jedno stoupání.

Capture2

Hlavní závod dne, maratonská 30,6 km dlouhá trať pro všechny ostatní kategorie startuje ve 14:00. Startuje se cca. 300 m od zázemí závodu na příjezdové komunikaci. Dojezd prvního závodníka je očekáván v cca. 15:05. Itinerář závodu je k dispozici ke stažení.

Fofr cup mapaPo dojetí…to nejlepší

Všichni závodníci mají v ceně startovného jídlo. Na výběr je mezi palačinkou, gulášem, těstovinovým salátem a haluškami. A každý závodník si může do stánku Bohemian Coffee House dojít pro espresso jako dárek za podaný výkon.

Těšíme se na vaši účast!

Comments are closed