Fofr cup – parkování, okruhy, káva

Diese Seite ist nicht ins Deutsche übersetzt. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

Ještě dlužíme pár detailů k nedělnímu Fofr cupu. Kdyby tu nějaká informace chyběla, dejte nám vědět, ale zatím se nikdo nikdy neztratil. 

Příjezd a zázemí závodu

Zázemí závodu je v okolí požární nádrže/koupaliště v Horním Prysku. Pro zájemce, GPS souřadnice jsou 50.7896300N, 14.4928578E. Parkování aut je nejsnazší na nedaleké točně pro autobusy, avšak prosíme všechny o udržování prostoru právě pro autobusy. Parkovat se dá také v přilehlé ulici směrem k zázemí závodu. Prosíme, neparkujte v místě tratí a dodržujte pokyny pořadatelů.

Pro podrobnosti klikněte na „Zobrazit na Mapy.cz“

Závodní tratě

Jako první na svou trať vyjedou kategorie nejmenších dětí. Mrňouskové pro svůj závod využijí místo startu a cíle přímo vedle koupaliště v Prysku. Start a cíl tak bude jen pár kroků od prezentace a místa celého dění závodu. Ve stejném místě startují a finišují i kategorie Nadějí I a II. Jejich okruh je ale delší. Pro lepší představu se podívejte na mapu okruhu. Capture

Poté se na start do svých závodů na 1,2 km dlouhém okruhu postupně vydají i kategorie ml. chlapci, ml. dívky, st. chlapci + kadeti a st. dívky + kadetky. Jejich okruh je veden terénem po zpevněných i nezpevněných cestách, měří 1,2 km. Závodníci v něm absolvují jedno stoupání.

Capture2

Hlavní závod dne, maratonská 30,6 km dlouhá trať pro všechny ostatní kategorie startuje ve 14:00. Startuje se cca. 300 m od zázemí závodu na příjezdové komunikaci. Dojezd prvního závodníka je očekáván v cca. 15:05. Itinerář závodu je k dispozici ke stažení.

Fofr cup mapaPo dojetí…to nejlepší

Všichni závodníci mají v ceně startovného jídlo. Na výběr je mezi palačinkou, gulášem, těstovinovým salátem a haluškami. A každý závodník si může do stánku Bohemian Coffee House dojít pro espresso jako dárek za podaný výkon.

Těšíme se na vaši účast!

Kommentare sind geschlossen.