Fofr cup – praktické informace

Diese Seite ist nicht ins Deutsche übersetzt. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

Lidičky třeste se, Peklo startuje. Fofr cup, malý lužický cyklomaraton startuje velkou sérii závodů. Už tuto neděli se všichni znovu sejdeme v Prysku na startu 22. ročníku. Článek přináší praktické informace, které se mohou hodit všem účastníkům.

Příjezd a zázemí závodu

Zázemí závodu je v okolí požární nádrže/koupaliště v Horním Prysku. Parkování aut je nejsnazší na nedaleké točně pro autobusy a okolí, avšak prosíme všechny o udržování prostoru právě pro autobusy. Parkovat se dá také v přilehlé ulici směrem k zázemí závodu. Kdo dřív přijede ten bude blíž zázemí závodu. Prosíme, neparkujte v místě tratí a dodržujte pokyny pořadatelů.

Pro podrobnosti klikněte na „Zobrazit na Mapy.cz“

Závodní tratě

Jako první na svou trať vyjedou kategorií Naděje I a II. Start a cíl tak bude jen pár kroků od prezentace a místa celého dění závodu. Okruh pro Naděje má 350 metrů, každá kategorie má vypsané okruhy podle propozic. Capture

Na start do svých závodů na 1,2 km dlouhém okruhu postupně vydají i kategorie ml. chlapci, ml. dívky, st. chlapci + kadeti a st. dívky + kadetky. Jejich okruh je veden terénem po zpevněných i nezpevněných cestách, měří 1,2 km. Závodníci v něm absolvují jedno stoupání.

Capture2

Hlavní závod dne, maratonská 31 km dlouhá trať pro všechny ostatní kategorie startuje ve 14:00. Startuje se cca. 300 m od zázemí závodu na silnici, najde to v pohodě každý. Dojezd prvního závodníka je očekáván v cca. 15:05. Trasa je stejná jako v loňském roce, zvýšenou opatrnost dbejna na 5, 10, 15 a 20 kilometru. Po cestě jsou pořadatelé, ovšem i tak platí dodržování silničního provozu. Pro zájemce můžete v sekci ke stažení najít GPX souřadnice.

 

COVID opatření

Ještě stále musíme dbát opatrnosti kvůli probíhající pandemii. Prosíme o dodržování pravidel uvedených na těchto stránkách.

Oběd a káva pro maratonce

Všichni závodníci na dlouhé trati mají v ceně startovného jídlo dle výběru z nabídky. Každý závodník si může do stánku Bohemian Coffee House dojít pro espresso jako dárek za podaný výkon.


Po sportovní celý den prosíme o vzájemný respekt a dodržování hygienických pravidel dle nejlepšího vědomí. 

Těšíme se na vaši účast!

Kommentare sind geschlossen.