Fofr cup v detailech

Příjezd k závodu

Zázemí závodu je u koupaliště v Prysku (u Nového Boru). Parkování aut je nejsnazší na nedaleké točně pro autobusy, avšak prosíme všechny o udržování prostoru právě pro autobusy. Parkovat se dá také v přilehlé ulici směrem k zázemí závodu. Prosíme, neparkujte v místě tratí.

Závodní tratě

Jako první na svou trať vyjedou kategorie nejmenších dětí. Mrňouskové pro svůj závod využijí místo startu a cíle přímo vedle koupaliště v Prysku. Start a cíl tak bude jen pár kroků od prezentace a místa celého dění závodu. Ve stejném místě startují a finišují i kategorie Nadějí I a II. Jejich okruh už je ovšem delší. Pro lepší představu se podívejte na mapu okruhu. Capture

Poté se na start do svých závodů na 1,2 km dlouhém okruhu postupně vydají i kategorie ml. chlapci, ml. dívky, st. chlapci + kadeti a st. dívky + kadetky, vše dle propozic. Jejich okruh už bude veden terénem po zpevněných i nezpevněných cestách, měří 1,2 km a závodníci v něm absolvují jedno stoupání.

Capture2

Hlavní závod dne, maratonská 30,6 km dlouhá trať pro všechny ostatní kategorie startuje ve 14:00. Po slavnostním neostrém startu se projede obcí Prysk, kde se pak závod odstartuje naostro. Nejedná se o letmý start. Závodníci tak projedou obcí Prysk v poklidu a závodit se začne až za obcí, cca. 400 m před nájezdem na širokou nezpevněnou cestu. Pak už je trať závodu standardní tak, jak ji známe z minulých let.  Dojezd prvního závodníka je očekáván v cca. 15:05. Itinerář závodu je k dispozici ke stažení.

Fofr cup mapa

Mapy a itinerář závodu je k dispozici také v rubrice ke stažení, v sekci „Mapy“.

Těšíme se na vaši účast!

Comments are closed