Kategorie Elita muži

Jednou z novinek pro 20. ročník je zavedení kategorie elita muži. Do této kategorie se může přihlásit každý závodník nad 17 let. 

Do kategorie elita muži se automaticky přihlašují závodníci mezi 17 a 29 lety (v předchozích ročnících spadající do kategorie Junioři + muži). Novinkou je možnost přihlásit se do elity i pokud je závodník starší 29 let, takže kdokoliv z kategorie veteráni. Pokud si chce někdo z veteránů zazávodit jako elita, stačí říct při přihlášení. Všechno platí jak je zvykem. Hodnotíme nejlepší tři bez ohledu na věk, body do celkového hodnocení se také sčítají. Je také možné si nějaký závod zajet za elitu, jiný za veterány. Jen v tomto případě se body do celkového hodnocení se nesčítají (body za elitu zůstanou v elitě, body za veterány zůstanou u veteránů). Pokud vám jde o zařazení do věrnostních cen – není problém , tam vás zařadíme, ať už startujete jako elita, nebo veterán.

Jako pořadatelé jsme chtěli nabídnout závodníkům spadajícím mezi veterány, ale výkonnostně do kategorie elita, možnost zazávodit s mlaďochy. Je to na vás pekelníci!

 

Comments are closed