Pandemie opět mění termíny Peklo Severu

Diese Seite ist nicht ins Deutsche übersetzt. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

To, čeho jsme se obávali už na přelomu roku, je tady. Stejně jako v roce loňském, i letos bude třeba odložit start závodů Peklo Severu. Opatření a tempo rozvolňování momentálně nedovolí uspořádat závody v původních termínech. Všechny květnové závody jsou odloženy na pozdější datum, náhradní termíny se zveřejní během května. 

Pořadatelé z oddílu CK 1967 Č. Kamenice zvažovali různé varianty závodů. V úvahu připadala varianta virtuální, nebo intervalové starty závodníků. Jenže tak jako tak, Peklo Severu by přišlo o svou duši. Cílem závodů totiž není jen odjet svůj závod, ale jde také o společenskou událost a přátelská setkání. O tohle všechno vás ani v tomto roce nechceme připravit.

Věříme, že situace ve společnosti se co nejdříve vrátí do normálního stavu, kdy se znovu můžeme sejít nejen na závodech Peklo Severu v České Kamenici a okolí.

Kommentare sind geschlossen.