Peklo Severu mění termínovku

Diese Seite ist nicht ins Deutsche übersetzt. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

Současná situace prozatím změnila život nás všech. Mnozí z vás opatrně trénují, a to je dobře. Důležitou zprávou je, že Peklo Severu 2020 bude. Jako pořadatelé reagujeme na současnou situaci a plánujeme změny. Snažíme se Peklo Severu připravit v podobě co nejbližší původnímu plánu. Je ale jasné, že některým změnám se nevyhneme. To, co dělá Peklo peklem, ale plánujeme zachovat. A nejdůležitější součást Peklo Severu jste vy – závodníci. 

Je jasné, že nyní nelze s jistotou říct skoro nic. Zachováváme chladnou hlavu a připravujeme různé variaty. Prohlídněte seznam novinek, které aktuálně víme:

  1. 29. Sebnitzer MTB-Cup se letos neuskuteční. Je nám velmi líto tento tradiční otvírák Pekla Severu zrušit. Ovšem fakt, že se jede z kraje sezóny, navíc v Německu komplikuje pořádání do takové míry, že nedává smysl hledat náhradní termín. Závod původně plánovaný na 3. květen se v kalendáři Peklo Severu objeví znovu příští rok.
  2. GEMA XC Hrádek, původně druhý závod Peklo Severu 2020 plánovaný na 16. květen, se odkládá na 29. srpen. V tu dobu už, doufáme, bude situace normální a ve Varnsdorfu se sejdeme ve velkém počtu.
  3. Dva červnové závody, tj. Fofr cup a O pohár starosty města, jsou prozatím stále plánované na původní termíny. Na konci dubna padne rozhodnutí o těchto závodech, a to podle aktuální informace. Jako pořadatelé uděláme vše pro zachování co největšího počtu závodů. Letos nás čeká jubilejní 25. ročník závodu Fofr cup, a i proto si tento závod nechceme nechat vzít i za cenu přeložení na jiný termín.

Už jisté změny termínů jsou na webu i Facebooku. Sledujte nás i nadále. S dalšími novinkami se ozveme nejpozději koncem dubna. Děkujeme za přízeň, buďte opatrní a brzy zase naviděnou!

Kommentare sind geschlossen.