Peklo Severu poprvé v polevském bikeparku

Zcela novým závodem pokračuje v neděli 19. sprna Peklo Severu 2018. 1. ročník cross-country závodu Okolo polevských obrů se jede na nově otevřeném bikeparku na Polevsku. Prostřední bikeparku zaručuje atraktivní podívanou pro diváky i zážitek pro závodníky.

Závodníky všech kategorií prověří lesní tratě Lužických hor. Závod je situován kolem nově vytvořeného bikeparku v Polevsku, část trati vede přímo po trailech. Přijeďte si zazávodit a strávit sportovní den s celou rodinou.

Stejně jako na ostatních závodech Peklo Severu, i zde jsou vypsány kategorie od nejmenších dětí (Mrňouskové 0-3 roky) až po Veterány. Protože jeden ze standardů Pekla Severu je otevřenost všem v jakékoliv výkonnostní, nebo věkové kategorii, nově je vypsána také kategorie  OPEN – bez rozdílu věku a pohlaví. Přijeďte a zkuste si atmosféru skutečného závodu na 2 okruzích.

Prezentace závodu začne v 9 hodin v areálu bikeparku na sjezdovce v Polevsku. Program celého dne zahájí děti startem v 10 hodin, hlavní závod dne pak startuje ve 13:30. Parkování a občerstvení je zajištěno v prostorách areálu. Každý závodník od juniorských kategorií dostane poukaz na jídlo zdarma. Propozice a další informace najdete v sekci závody a výsledky a www.facebook.com/PekloSeveru.

Těšíme se na vaši účast, sportovní den a nadšené závodníky i diváky.


Závod pořádá Sportovní areál Polevsko www.polevsko.ski a www.facebook.com/polevsko.ski.

Comments are closed