Registrace do závodů

Diese Seite ist nicht ins Deutsche übersetzt. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

Spustili jsme možnost přihlašování předem do závodů Peklo Severu. Možnost přihlášení najdete na webu v sekci Přihlášky. Proč je dobré přihlásit se na závod předem? Má to několik důvodů:

  • přeskočíte frontu přihlašujících se na místě, která je rozhodně delší než fronta pro registrované předem. Na místě si je vyzvednete číslo a můžete se rozjet, žádné zdržování
  • korunky, které dostanete doma na závod, můžete použít třeba na palačinku nebo pivko, protože startovné už budete mít zaplacené převodem předem
  • ušetříte na startovném, protože přihlášení předem jsou zvýhodnění dle kategorií (detail v propozicích)

Všichni, kdo se registrují na Fofr cup, ale nezaplatí nejdéle do 29.5. (nejpozději 31.5. musí být připsáno na náš účet), jsou bráni jako nepřihlášení a nemají nárok na výhodnější startovné. Přihlášky na Fofr cup se uzavírají právě 29. 5., poté bude možné přihlášení jen na místě.

Jako pořadatelé věříme, že přihlášení předem vám pekelníkům zase o něco vylepší zážitek ze závodů Peklo Severu! Uvidíme se v Prysku!

Kommentare sind geschlossen.