Startovní listina

  Fofr cup 2021         114

Závodník Klub Kategorie Země Platba Registrace
Kamila Rusňáková VELO Akademie Kladno Mladší dívky 10-12 let CZE 19. 5. 2021 - 22:26
Lucie Rusňáková VELO Akademie Kladno Naděje II - dívky 7-9 let CZE 19. 5. 2021 - 22:30
Pavel Rusňák VELO Akademie Kladno Naděje I - chlapci 4-6 let CZE 19. 5. 2021 - 22:32
Martin Šlambor WPC Centrum sport team Mladší chlapci 10-12 let CZE 20. 5. 2021 - 08:38
Lucie Šlamborová WPC Centrum sport team Starší dívky+kadetky 13-16 let CZE 20. 5. 2021 - 08:57
Matěj Rothe Unlimited KM TRADING CZ Elita Muži od 17 let (včetně) CZE 20. 5. 2021 - 11:37
Filip Dulanský Herby servis Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 20. 5. 2021 - 13:02
Vojtěch Šelmeci Herby servis Starší chlapci+kadeti 13-16 let CZE 20. 5. 2021 - 13:06
Geisler Maximilian Sebnitzer RV Elita Muži od 17 let (včetně) DEU 20. 5. 2021 - 15:37
Petr Cmunt ELEVEN Head cyklolive team Elita Muži od 17 let (včetně) CZE 20. 5. 2021 - 18:41
Lucie Soukupová CK 1967 Česká Kamenice Mladší dívky 10-12 let CZE 20. 5. 2021 - 19:59
David Jílek Bicykl Team Ústí nad Labem Mladší chlapci 10-12 let CZE 21. 5. 2021 - 13:39
Silvio Hauschild Eleven Team Germany RSV Bautzen Masters II 40-49 let DEU 22. 5. 2021 - 08:47
Nikola Kubelková Cycology North Bike club Starší dívky+kadetky 13-16 let CZE 23. 5. 2021 - 17:18
Thomas Mario Dolecek Cofete Club Deportivo Masters III nad 50 let (včetně) DEU 24. 5. 2021 - 17:32
Miroslav Kalina SPORTICUS team Masters I 30-39 let CZE 25. 5. 2021 - 21:50
Lisa Kalinová SPORTICUS team Naděje II - dívky 7-9 let CZE 25. 5. 2021 - 21:52
Ella Kalinová SPORTICUS team Mladší dívky 10-12 let CZE 25. 5. 2021 - 21:54
Oskar Kalina SPORTICUS team Naděje I - chlapci 4-6 let CZE 25. 5. 2021 - 21:58
Patrik Pořádek ... Masters I 30-39 let CZE 26. 5. 2021 - 14:21
Jakub Manhart KSM Hrádek Mladší chlapci 10-12 let CZE 26. 5. 2021 - 15:40
Patrick Scholze Bad Bikers MTB- Sport e.V. Masters I 30-39 let DEU 26. 5. 2021 - 20:23
Zbyněk Růžička Rohozec Amulet Team Masters I 30-39 let CZE 27. 5. 2021 - 06:46
Aleš Vohanka CC Varnsdorf Masters II 40-49 let CZE 28. 5. 2021 - 23:33
Roman Sirůček Prysk Masters I 30-39 let CZE 31. 5. 2021 - 11:33
Milan Hrouda Multisport Team Masters II 40-49 let CZE 31. 5. 2021 - 13:30
Lucie Zelená Eleven Head Cyklolive Team Mladší dívky 10-12 let CZE 1. 6. 2021 - 12:31
Josef Šusta CK 1967 Č. Kamenice Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 2. 6. 2021 - 09:29
Dana Tumpachová Huníkov Elita Ženy nad 17 let (včetně) CZE 2. 6. 2021 - 14:50
Amálie Dajčová Cycology North Bike Club Mladší dívky 10-12 let CZE 2. 6. 2021 - 20:59
Petr Vokoun KL Sport Děčín Masters III nad 50 let (včetně) CZE 6. 6. 2021 - 08:47
Jakub Rulf Česká Kamenice Elita Muži od 17 let (včetně) CZE 7. 6. 2021 - 07:12
Jakub Zelený Eleven Head Cyklolive Team Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 7. 6. 2021 - 16:53
Ronny Müller RSV Bautzen e.V. Starší chlapci+kadeti 13-16 let DEU 7. 6. 2021 - 22:46
Luboš Stuchlý Ne Elita Muži od 17 let (včetně) CZE 8. 6. 2021 - 10:07
Tereza Zemanová CK 1967 Česká Kamenice Starší dívky+kadetky 13-16 let CZE 8. 6. 2021 - 22:15
Karolina Horká CK 1967 Česká Kamenice Mladší dívky 10-12 let CZE 8. 6. 2021 - 22:16
Roman Horký CK 1967 Č.Kamenice Masters II 40-49 let CZE 9. 6. 2021 - 08:47
Pascal Söhner White Rock e.V. Elita Muži od 17 let (včetně) DEU 9. 6. 2021 - 10:51
Václav Hladík Provodín Elita Muži od 17 let (včetně) CZE 10. 6. 2021 - 12:04
Hannes Hoffmann TSV Großschönau Naturpark Zittauer Gebirge Elita Muži od 17 let (včetně) DEU 10. 6. 2021 - 20:39
Martin Lízner Říčany Masters II 40-49 let CZE 10. 6. 2021 - 20:51
Eliška Budíčková CK 1967 Česká Kamenice Mladší dívky 10-12 let CZE 10. 6. 2021 - 21:01
Jindra Knot R2-CO ROHAS Masters I 30-39 let CZE 11. 6. 2021 - 05:13
Marc Schlüter MTB Team Bertsdorfer SV Masters III nad 50 let (včetně) DEU 12. 6. 2021 - 13:35
Nina Schlüter MTB Team Bertsdorfer SV Elita Ženy nad 17 let (včetně) DEU 12. 6. 2021 - 13:56
František Jurka Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 12. 6. 2021 - 21:41
Dominik Bobvoš ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Starší chlapci+kadeti 13-16 let CZE 13. 6. 2021 - 07:03
Vilém Vyhlas ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Mladší chlapci 10-12 let CZE 13. 6. 2021 - 07:11
Martin Jurka Ústí nad Labem Naděje I - chlapci 4-6 let CZE 13. 6. 2021 - 07:31
Kateřina Hašková ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Mladší dívky 10-12 let CZE 13. 6. 2021 - 08:05
Jonáš Dlouhý ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Mladší chlapci 10-12 let CZE 13. 6. 2021 - 08:07
Ondřej Dumek ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 13. 6. 2021 - 10:07
Milan Krajmer KM Masters II 40-49 let CZE 13. 6. 2021 - 15:06
Adam Šulc Eleven Head Cyklolive team Starší chlapci+kadeti 13-16 let CZE 13. 6. 2021 - 16:27
Leoš Peluňka Ck1967 Česká Kamenice Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 13. 6. 2021 - 17:47
Radko Draganov STPA Masters II 40-49 let CZE 13. 6. 2021 - 19:30
Michael Dajč Cycology North Bike Club Naděje I - chlapci 4-6 let CZE 13. 6. 2021 - 20:56
Tomáš Kubát CK KOLOKRÁM Masters II 40-49 let CZE 13. 6. 2021 - 21:15
Mark Huster RadUnion Halle Masters II 40-49 let DEU 13. 6. 2021 - 21:18
Tim Hämmerlein SV Sachsen 90 Werdau - MAGURA #whostopsyou Elita Muži od 17 let (včetně) DEU 13. 6. 2021 - 21:21
Václav Dumek ELEVEN HEAD Cyklolive Team Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 13. 6. 2021 - 21:23
Kristýna Sedláčková Elimon Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I - dívky 4-6 let CZE 13. 6. 2021 - 21:57
Tomáš Viktora CK 1967 Č. Kamenice Masters I 30-39 let CZE 13. 6. 2021 - 23:19
Jakub Holas TJ Sokol Holé Vrchy Elita Muži od 17 let (včetně) CZE 14. 6. 2021 - 06:22
Kryštof Gamba ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 14. 6. 2021 - 08:43
Dennis Löffler Cyklolive cycling team Starší chlapci+kadeti 13-16 let CZE 14. 6. 2021 - 09:58
Tomáš Cibulka Kross Bikeranch Team Masters II 40-49 let CZE 14. 6. 2021 - 10:19
Veronika Cibulková Kross Bikeranch Team Junior Starší dívky+kadetky 13-16 let CZE 14. 6. 2021 - 10:27
Martin Marczi BOHEMIAN COFFEE HOUSE Masters III nad 50 let (včetně) CZE 14. 6. 2021 - 13:23
Ondřej Nerad Eleven Head Cyclolive Team Starší chlapci+kadeti 13-16 let CZE 14. 6. 2021 - 13:40
Adam HORÁK BEKO Bike Racing Team Starší chlapci+kadeti 13-16 let CZE 14. 6. 2021 - 15:13
Radim Kučera BEKO Bike Racing Team Mladší chlapci 10-12 let CZE 14. 6. 2021 - 15:18
Ondřej Zifčák 8tteam Masters I 30-39 let CZE 14. 6. 2021 - 20:49
Martin Vojáček 8TTeam Elita Muži od 17 let (včetně) CZE 14. 6. 2021 - 20:50
Ondřej Pavel Zifčák 8tteam Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 14. 6. 2021 - 20:52
Pavel Šorf BIKE FREAKS HOLICE Elita Muži od 17 let (včetně) CZE 14. 6. 2021 - 20:56
Klára Tomsová BIKE FREAKS HOLICE Elita Ženy nad 17 let (včetně) CZE 14. 6. 2021 - 21:02
Michael Kubín ROHOZEC AMULET TEAM Elita Muži od 17 let (včetně) CZE 14. 6. 2021 - 21:56
Maik Petzold Bautzener LV"Rot-Weiß 90" e.V: Masters II 40-49 let DEU 15. 6. 2021 - 14:46
Tadeáš Honzejk ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 15. 6. 2021 - 15:16
Jakub Honzejk ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Naděje I - chlapci 4-6 let CZE 15. 6. 2021 - 15:35
Jiří Horký CK 1967 Česká Kamenice Masters III nad 50 let (včetně) CZE 15. 6. 2021 - 17:16
Patrick Oelschlägel Fahrrad XXL Masters I 30-39 let DEU 15. 6. 2021 - 21:00
Leo Fahr TSV Grossschoenau Naděje I - chlapci 4-6 let DEU 15. 6. 2021 - 21:29
Eva Kolnerová Varnsdorf Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 15. 6. 2021 - 22:24
Adéla Tumpachová Huníkov Naděje II - dívky 7-9 let CZE 16. 6. 2021 - 09:12
Markéta Kalinová SPORTICUS team Elita Ženy nad 17 let (včetně) CZE 16. 6. 2021 - 09:34
Michal Ficenec Slavia Karlovy Vary Masters III nad 50 let (včetně) CZE 16. 6. 2021 - 10:37
Pavel Zima ne Masters III nad 50 let (včetně) CZE 16. 6. 2021 - 13:12
Pavel Zima ne Elita Muži od 17 let (včetně) CZE 16. 6. 2021 - 21:54
Ralf Heinze Volkssport Masters III nad 50 let (včetně) DEU 16. 6. 2021 - 22:12
Václav Kysela Eleven Head Cyklolive team Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 16. 6. 2021 - 22:43
Jakub Ficenec Slavia Karlovy Vary Elita Muži od 17 let (včetně) CZE 16. 6. 2021 - 23:07
Pavel Jiřena Author Masters Masters III nad 50 let (včetně) CZE 16. 6. 2021 - 23:45
Michaela Jiroutková ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Starší dívky+kadetky 13-16 let CZE 17. 6. 2021 - 00:10
Miry Stejskalová RETOS Varnsdorf Elita Ženy nad 17 let (včetně) CZE 17. 6. 2021 - 06:25
Hedvika Dařbujanová ELEVEN HEAD CYKLOLIVE JUNIOR TEAM Naděje I - dívky 4-6 let CZE 17. 6. 2021 - 09:02
Ludvík Dařbujan ELEVEN HEAD CYKLOLIVE JUNIOR TEAM Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 17. 6. 2021 - 09:04
Daniel Nosek MK - CYKLO DĚČÍN Masters II 40-49 let CZE 17. 6. 2021 - 10:43
Roman Čivrný Cykloklub Vysoké n. J. Masters III nad 50 let (včetně) CZE 17. 6. 2021 - 14:06
Teodor Honzík JUNIOR TEAM CYKLOLIVE Mladší chlapci 10-12 let CZE 17. 6. 2021 - 18:11
Tadeáš Zoubek tesařství TZ Naděje I - chlapci 4-6 let CZE 17. 6. 2021 - 19:39
Veronika Vozková Eleven Head Cyklolive Team Mladší dívky 10-12 let CZE 17. 6. 2021 - 20:43
Jana Kovářová Herby Servis Elita Ženy nad 17 let (včetně) CZE 17. 6. 2021 - 20:58
Ondřej Vozka Eleven Head Cyklolive Team Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 17. 6. 2021 - 21:08
Luis Klausch Bertsdorfer SV Starší chlapci+kadeti 13-16 let DEU 17. 6. 2021 - 21:47
Jakub Conk Cyklorenova Cvikov Masters I 30-39 let CZE 17. 6. 2021 - 21:52
Sebastian Klausch Bertsdorfer SV Masters I 30-39 let DEU 17. 6. 2021 - 22:32
Blanka Nouzáková . Elita Ženy nad 17 let (včetně) CZE 17. 6. 2021 - 23:08
Adéla Klimentová Cycology North Bike Club Naděje I - dívky 4-6 let CZE 18. 6. 2021 - 08:04
Petr Kliment Cycology North Bike Club Naděje II - dívky 7-9 let CZE 18. 6. 2021 - 08:07
Adéla Pokorná ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Mladší dívky 10-12 let CZE 18. 6. 2021 - 09:38
Tomáš Dušek Svor Elita Muži od 17 let (včetně) CZE 18. 6. 2021 - 10:48