Startovní listina

  Okruhy pod Jehlou 2021         69

Závodník Klub Kategorie Země Platba Registrace
Roman Horký CK 1967 Česká Kamenice Masters II 40-49 let CZE 28. 7. 2021 - 23:31
František Jurka ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 1. 8. 2021 - 10:01
Štěpán Hurák Team CykloTrener Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 1. 8. 2021 - 10:07
Kamila Rusňáková VELO Akademie Kladno Mladší dívky 10-12 let CZE 1. 8. 2021 - 22:28
Pavel Rusňák VELO Akademie Kladno Naděje I - chlapci 4-6 let CZE 1. 8. 2021 - 22:30
Lucie Rusňáková VELO Akademie Kladno Naděje II - dívky 7-9 let CZE 1. 8. 2021 - 22:31
Kristýna Sedláčková Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I - dívky 4-6 let CZE 1. 8. 2021 - 22:48
Martin Šlambor WPC Centrum sport team Mladší chlapci 10-12 let CZE 2. 8. 2021 - 06:43
Lucie Šlamborová WPC Centrum sport team Starší dívky+kadetky 13-16 let CZE 2. 8. 2021 - 06:44
Bohdan Lisačenko Kajak Děčín Elita Muži od 17 let (včetně) CZE 2. 8. 2021 - 10:48
Filip Dulanský Herby servis Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 2. 8. 2021 - 10:56
Vojtěch Šelmeci Herby servis Starší chlapci+kadeti 13-16 let CZE 2. 8. 2021 - 11:01
Zbyněk Růžička Rohozec Amulet Team Masters I 30-39 let CZE 2. 8. 2021 - 11:09
Lucie Zelená Eleven Head Cyklolive Team Mladší dívky 10-12 let CZE 2. 8. 2021 - 23:43
Petr Kaštánek HERBY Servis Elita Muži od 17 let (včetně) CZE 3. 8. 2021 - 23:00
Lucie Soukupová CK 1967 Česká Kamenice Mladší dívky 10-12 let CZE 4. 8. 2021 - 15:14
Karolina Horká CK 1967 Česká Kamenice Mladší dívky 10-12 let CZE 5. 8. 2021 - 21:22
Tereza Zemanová CK 1967 Česká Kamenice Starší dívky+kadetky 13-16 let CZE 5. 8. 2021 - 21:25
Josef Šusta CK 1967 Č. Kamenice Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 8. 8. 2021 - 17:51
Marcin Rogowski Seven Perceptus Team Elita Muži od 17 let (včetně) POL 9. 8. 2021 - 09:30
Krzysztof Wolinski KACPER-ROWERY.COM Masters II 40-49 let POL 9. 8. 2021 - 17:04
LUKASZ PIHULAK SEVEN - Perceptus Team Masters I 30-39 let POL 9. 8. 2021 - 17:44
Mikuláš Cichák Cycology North Bike Club Mladší chlapci 10-12 let CZE 12. 8. 2021 - 19:55
Anna Magdalena Cicháková Cycology North Bike Club Naděje II - dívky 7-9 let CZE 12. 8. 2021 - 19:57
Mark Huster RadUnion Halle Masters II 40-49 let DEU 12. 8. 2021 - 22:23
Matyáš Kudrna Cycology North Bike Club Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 13. 8. 2021 - 17:20
Tomáš Kudrna Cycology North Bike Club Mladší chlapci 10-12 let CZE 13. 8. 2021 - 17:25
Lukáš Procházka Jaroslav Kulhavý Cycling Team Elita Muži od 17 let (včetně) CZE 15. 8. 2021 - 09:45
Nelly Kussmannová Ústecké centrum cyklistiky Mladší dívky 10-12 let CZE 15. 8. 2021 - 16:34
David Jílek ELOMON Bicykl team Ústí nad Labem Mladší chlapci 10-12 let CZE 19. 8. 2021 - 12:00
Kateřina Hašková ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Mladší dívky 10-12 let CZE 19. 8. 2021 - 20:53
Anna Gebhardtová CK 1967 Česká Kamenice Starší dívky+kadetky 13-16 let CZE 20. 8. 2021 - 18:00
Petr Gebhardt CK 1967 Česká Kamenice Starší chlapci+kadeti 13-16 let CZE 20. 8. 2021 - 18:09
Immanuel Ries FujiBikeRockets Elita Muži od 17 let (včetně) DEU 20. 8. 2021 - 20:12
Filip Gamba ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Mladší chlapci 10-12 let CZE 21. 8. 2021 - 20:47
Kryštof Gamba ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 21. 8. 2021 - 20:51
Krzysztof Szczotka Tedzik MTB Masters I 30-39 let POL 22. 8. 2021 - 19:25
Silvio Hauschild Eleven Team Germany RSV Bautzen Masters II 40-49 let DEU 22. 8. 2021 - 20:29
Amálie Dajčová Cycology North Bike Club Mladší dívky 10-12 let CZE 22. 8. 2021 - 21:47
Antonín Šedivý Bicykl Team Ústí nad Labem Mladší chlapci 10-12 let CZE 23. 8. 2021 - 09:35
Jan Strakoš BEKO BIKE TEAM Masters I 30-39 let CZE 23. 8. 2021 - 09:45
Štěpán Bondy Cycology North Bike club Mladší chlapci 10-12 let CZE 23. 8. 2021 - 10:20
Kristýna Lhotáková Rohozec Amulet Team Mladší dívky 10-12 let CZE 23. 8. 2021 - 13:20
Tomáš Aust TLH Masters III nad 50 let (včetně) CZE 23. 8. 2021 - 17:16
Sofie Lhotáková Rohozec Amulet Team Naděje II - dívky 7-9 let CZE 23. 8. 2021 - 17:20
Geisler Maximilian Sebnitzer RV1897e.V. Elita Muži od 17 let (včetně) DEU 23. 8. 2021 - 18:18
Nelly Bondy Cycology North Bike Club Naděje I - dívky 4-6 let CZE 23. 8. 2021 - 20:47
Tereza Austová Aktivit bike team Mladší dívky 10-12 let CZE 23. 8. 2021 - 21:34
Miloš Nouzák CYCOLOGY BIKE SHOP Masters II 40-49 let CZE 24. 8. 2021 - 10:33
Roman Tomeš Cycology North Bike Club Mladší chlapci 10-12 let CZE 24. 8. 2021 - 17:03
Martin HORÁK BEKO Bike Racing Team Starší chlapci+kadeti 13-16 let CZE 24. 8. 2021 - 18:21
Adam HORÁK BEKO Bike Racing Team Starší chlapci+kadeti 13-16 let CZE 24. 8. 2021 - 18:23
Eliška HORÁKOKÁ BEKO Bike Racing Team Naděje II - dívky 7-9 let CZE 24. 8. 2021 - 18:25
Patrick Scholze Bad Bikers MTB- Sport e.V. Masters I 30-39 let DEU 24. 8. 2021 - 20:00
tomas podrazil tj sokol hole vrchy Elita Muži od 17 let (včetně) CZE 24. 8. 2021 - 20:35
Radko Draganov STPA Masters II 40-49 let CZE 25. 8. 2021 - 19:16
Martin Jurka Ústí nad Labem Naděje I - chlapci 4-6 let CZE 25. 8. 2021 - 20:55
Lukáš Třeska Cycology North Bike Club Mladší chlapci 10-12 let CZE 26. 8. 2021 - 08:47
Filip Obdrzalek Claim system sport team Masters II 40-49 let CZE 26. 8. 2021 - 09:25
Jakub Holas TJ Sokol Holé Vrchy Elita Muži od 17 let (včetně) CZE 26. 8. 2021 - 11:17
Ondřej Dumek ELEVEN HEAD Cyklolive Team Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 26. 8. 2021 - 15:06
Václav Dumek ELEVEN HEAD Cyklolive Team Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 26. 8. 2021 - 15:07
Hedvika Dařbujanová ELEVEN HEAD CYKLOLIVE JUNIOR TEAM Naděje I - dívky 4-6 let CZE 26. 8. 2021 - 16:17
Ludvík Dařbujan ELEVEN HEAD CYKLOLIVE JUNIOR TEAM Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 26. 8. 2021 - 16:22
Radim Kučera Beko Bike racing team Mladší chlapci 10-12 let CZE 26. 8. 2021 - 16:44
Nikola Volejníková Beko Bike Racing Team Starší dívky+kadetky 13-16 let CZE 26. 8. 2021 - 17:48
Natálie Volejníková Beko Bike Racing Team Starší dívky+kadetky 13-16 let CZE 26. 8. 2021 - 17:52
Kryštof Mertelík Ckčk Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 26. 8. 2021 - 20:20
Jonáš Dlouhý ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Mladší chlapci 10-12 let CZE 26. 8. 2021 - 20:25