Startovní listina

  O pohár starosty města 2021         60

Závodník Klub Kategorie Země Platba Registrace
Pavel Rusňák VELO Akademie Kladno Naděje I - chlapci 4-6 let CZE 1. 9. 2021 - 08:34
Kamila Rusňáková VELO Akademie Kladno Mladší dívky 10-12 let CZE 1. 9. 2021 - 08:35
Lucie Rusňáková VELO Akademie Kladno Naděje II - dívky 7-9 let CZE 1. 9. 2021 - 08:36
Zbyněk Růžička Rohozec Amulet Team Masters I 30-39 let CZE 1. 9. 2021 - 08:40
Filip Dulanský Herby servis Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 1. 9. 2021 - 12:14
Vojtěch Šelmeci Herby servis Starší chlapci+kadeti 13-16 let CZE 1. 9. 2021 - 12:15
František Jurka ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 1. 9. 2021 - 19:08
Martin Jurka Ústí nad Labem Naděje I - chlapci 4-6 let CZE 1. 9. 2021 - 19:10
Lucie Soukupová CK 1967 Česká Kamenice Mladší dívky 10-12 let CZE 2. 9. 2021 - 11:07
Nelly Kussmannová Ústecké Centrum Cyklistiky Mladší dívky 10-12 let CZE 3. 9. 2021 - 08:18
Martin Šlambor WPC Centrum sport team Mladší chlapci 10-12 let CZE 3. 9. 2021 - 09:37
Lucie Šlamborová WPC Centrum sport team Starší dívky+kadetky 13-16 let CZE 3. 9. 2021 - 09:39
Patrik Pořádek ... Elita muži od 17 let (včetně) CZE 3. 9. 2021 - 15:08
Štěpán Hurák Team CykloTrener Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 4. 9. 2021 - 21:26
Geisler Maximilian Sebnitzer RV Elita muži od 17 let (včetně) DEU 8. 9. 2021 - 10:24
Tadeáš Honzejk ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 8. 9. 2021 - 15:37
Tomáš Viktora CK 1967 Česká Kamenice Masters I 30-39 let CZE 8. 9. 2021 - 18:37
Krzysztof Wolinski kacper-rowery.com Masters II 40-49 let POL 9. 9. 2021 - 07:26
Silvio Hauschild Eleven Team Germany RSV Bautzen Masters II 40-49 let DEU 9. 9. 2021 - 19:29
Jakub Honzejk ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Naděje I - chlapci 4-6 let CZE 9. 9. 2021 - 20:53
Hermiona Lhotská CCC Cycling Club Chomutov Naděje II - dívky 7-9 let CZE 10. 9. 2021 - 16:10
Ginny Lhotská CCC Cycling Club Chomutov Naděje II - dívky 7-9 let CZE 10. 9. 2021 - 16:11
Radko Draganov STPA Masters II 40-49 let CZE 10. 9. 2021 - 18:32
Štěpán Bondy Cycology North Bike club Mladší chlapci 10-12 let CZE 10. 9. 2021 - 21:11
Tomáš Kudrna Cycology North Bike Club Mladší chlapci 10-12 let CZE 10. 9. 2021 - 22:31
Nelly Bondy Cycology North Bike club Naděje I - dívky 4-6 let CZE 10. 9. 2021 - 22:56
Martina Procházková ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Mladší dívky 10-12 let CZE 11. 9. 2021 - 19:08
Kateřina Procházková ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Naděje II - dívky 7-9 let CZE 11. 9. 2021 - 19:13
Anna Gebhardtová CK 1967 Česká Kamenice Starší dívky+kadetky 13-16 let CZE 11. 9. 2021 - 19:53
Petr Vokoun KL Sport Děčín Masters III nad 50 let (včetně) CZE 12. 9. 2021 - 07:57
Karolina Horká CK 1967 Česká Kamenice Mladší dívky 10-12 let CZE 12. 9. 2021 - 14:21
Tereza Zemanová CK 1967 Česká Kamenice Starší dívky+kadetky 13-16 let CZE 12. 9. 2021 - 14:23
Roman Horký CK 1967 Česká Kamenice Masters II 40-49 let CZE 12. 9. 2021 - 19:37
Mark Huster RadUnion Halle Masters II 40-49 let DEU 12. 9. 2021 - 20:20
Tim Hämmerlein SV Sachsen 90 Werdau - MAGURA #whostopsyou Elita muži od 17 let (včetně) DEU 12. 9. 2021 - 20:22
David Jílek ELIMON Bicykl team Ústí nad Labem Mladší chlapci 10-12 let CZE 13. 9. 2021 - 12:39
Eliška Budíčková CK 1967 Česká Kamenice Mladší dívky 10-12 let CZE 13. 9. 2021 - 15:46
Lukáš Procházka Jaroslav Kulhavý Cycling Team Elita muži od 17 let (včetně) CZE 13. 9. 2021 - 17:10
Lucie Zelená Eleven Head Cyklolive Team Mladší dívky 10-12 let CZE 13. 9. 2021 - 17:41
Mikuláš Cichák Cycology North Bike Club Mladší chlapci 10-12 let CZE 13. 9. 2021 - 19:40
Anna Magdalena Cicháková Cycology North Bike Club Naděje II - dívky 7-9 let CZE 13. 9. 2021 - 19:42
Radim Kučera Beko bike racing team Mladší chlapci 10-12 let CZE 13. 9. 2021 - 20:54
Johannes Brümmer RC Luckau Starší chlapci+kadeti 13-16 let DEU 13. 9. 2021 - 21:42
Ondřej Dumek ELEVEN HEAD Cyklolive Team Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 13. 9. 2021 - 22:30
Teodor Honzík ELEVEN HEAD CYKLOLIVE Mladší chlapci 10-12 let CZE 14. 9. 2021 - 10:51
Radek Tichý Valkeřice Masters II 40-49 let CZE 14. 9. 2021 - 19:26
Vit Novák Neni Masters I 30-39 let CZE 14. 9. 2021 - 19:29
Patrick Scholze Bad Bikers MTB- Sport e.V. Masters I 30-39 let DEU 14. 9. 2021 - 20:12
Petr Kaštánek HERBY Servis Elita muži od 17 let (včetně) CZE 14. 9. 2021 - 21:32
Kryštof Mertelík CK 1967 Česká Kamenice Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 15. 9. 2021 - 10:37
Jakub Rulf Česká Kamenice Elita muži od 17 let (včetně) CZE 15. 9. 2021 - 12:52
Michaela Jiroutková ELEVEN Head cyklolive Starší dívky+kadetky 13-16 let CZE 15. 9. 2021 - 14:59
Václav Kysela Eleven Head Cyklolive team Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 15. 9. 2021 - 20:19
Kateřina Hašková ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Mladší dívky 10-12 let CZE 15. 9. 2021 - 21:48
Daniel Brož Brož team Elita muži od 17 let (včetně) CZE 16. 9. 2021 - 09:20
tomas podrazil tj sokol hole vrchy Elita muži od 17 let (včetně) CZE 16. 9. 2021 - 09:38
Pavel Horak Team CykloTrener Masters III nad 50 let (včetně) CZE 16. 9. 2021 - 10:30
Amálie Dajčová Cycology North Bike Club Mladší dívky 10-12 let CZE 16. 9. 2021 - 12:46
Lutz Hamann Bertsdorfer SV Masters III nad 50 let (včetně) DEU 16. 9. 2021 - 18:30
Matěj Kašpar ELEVEN HEAD CYKLOLIVE Elita muži od 17 let (včetně) CZE 16. 9. 2021 - 18:57