Startovní listina

  Okruhy pod Jehlou 2022         52

Závodník Klub Kategorie Země Platba Registrace
Ingo Schöne TSV Großschönau Masters I 30-39 let DEU 23. 5. 2022 - 23:27
Lucie Soukupová CK 1967 Česká Kamenice Starší dívky+kadetky 13-16 let CZE 24. 5. 2022 - 12:34
Nick Oestreich Dresdner SC 1898 e.V. Mladší chlapci 10-12 let DEU 24. 5. 2022 - 13:56
Radek Kucera KSM HRÁDEK Masters III nad 50 let (včetně) CZE 24. 5. 2022 - 19:32
Bohdan Lisačenko Team CykloTrenér Varnsdorf Elita muži od 17 let (včetně) CZE 24. 5. 2022 - 23:24
Matěj Rothe UNLIMITED KM TRADING CZ Elita muži od 17 let (včetně) CZE 26. 5. 2022 - 21:30
Vojtěch Šelmeci Herby servis Starší chlapci+kadeti 13-16 let CZE 27. 5. 2022 - 08:31
Filip Dulanský Herby servis Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 27. 5. 2022 - 08:32
Martin Šlambor WPC Sport team Mladší chlapci 10-12 let CZE 28. 5. 2022 - 12:59
Lucie Šlamborová WPC Sport team Starší dívky+kadetky 13-16 let CZE 28. 5. 2022 - 19:13
Štěpán Kalaš Ústecké centrum cyklistiky Mladší chlapci 10-12 let CZE 29. 5. 2022 - 18:59
Martina Procházková ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Mladší dívky 10-12 let CZE 29. 5. 2022 - 20:36
Kateřina Procházková ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Naděje II - dívky 7-9 let CZE 29. 5. 2022 - 20:41
Krzysztof Wolinski Kacper-Rowery.com Masters II 40-49 let POL 29. 5. 2022 - 20:53
Kamila Rusňáková VELO Akademie Kladno Mladší dívky 10-12 let CZE 30. 5. 2022 - 12:16
Pavel Rusňák VELO Akademie Kladno Naděje I - chlapci 4-6 let CZE 30. 5. 2022 - 12:18
Lucie Rusňáková VELO Akademie Kladno Mladší dívky 10-12 let CZE 30. 5. 2022 - 12:20
Zbyněk Růžička Rohozec Amulet Team Masters I 30-39 let CZE 30. 5. 2022 - 14:03
Jiří Hájek CK 1967 Česká Kamenice Masters III nad 50 let (včetně) CZE 30. 5. 2022 - 21:07
Mark Huster RadUnion Halle Masters II 40-49 let DEU 31. 5. 2022 - 21:43
Roman Horký CK 1967 Česká Kamenice Masters II 40-49 let CZE 31. 5. 2022 - 22:26
Silvio Hauschild Eleven Germany RSV Bautzen Masters II 40-49 let DEU 1. 6. 2022 - 08:36
Hauschild Katharina RSV Bautzen e.V./Eleven Team Germany Elita ženy od 17 let DEU 1. 6. 2022 - 08:49
Eliška Budíčková CK 1967 Česká Kamenice Mladší dívky 10-12 let CZE 2. 6. 2022 - 20:19
Martin Lízner Říčany Masters II 40-49 let CZE 2. 6. 2022 - 20:21
Karolina Horká CK 1967 Česká Kamenice Mladší dívky 10-12 let CZE 3. 6. 2022 - 00:07
Patrik Pořádek HC Biolit Masters I 30-39 let CZE 3. 6. 2022 - 22:06
Amálie Dajčová Cycology North Bike Club Mladší dívky 10-12 let CZE 3. 6. 2022 - 22:18
Zdenek Kohout GALLI DISTILLERY Masters II 40-49 let CZE 4. 6. 2022 - 09:22
Jakub Provazník --- Mladší chlapci 10-12 let CZE 5. 6. 2022 - 17:43
Ondřej Vozka Eleven Head CST Cyklolive Team Mladší chlapci 10-12 let CZE 5. 6. 2022 - 20:41
Veronika Vozková Eleven Head CST Cyklolive Team Mladší dívky 10-12 let CZE 5. 6. 2022 - 20:43
Petr Kniha Expres CZ Tufo Team Kolín Starší chlapci+kadeti 13-16 let CZE 6. 6. 2022 - 08:15
Kristýna Lhotáková Rohozec Amulet Team Mladší dívky 10-12 let CZE 6. 6. 2022 - 09:26
Sofie Lhotáková Rohozec Amulet Team Naděje II - dívky 7-9 let CZE 6. 6. 2022 - 09:32
Jakub Zelený Eleven Head CST Cyklolive Mladší chlapci 10-12 let CZE 6. 6. 2022 - 10:43
Lucie Zelená Eleven Head CST Cyklolive Mladší dívky 10-12 let CZE 6. 6. 2022 - 10:43
Nelly Kussmannová Ústecké centrum cyklistiky Mladší dívky 10-12 let CZE 6. 6. 2022 - 20:08
Tadeáš Honzejk ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Mladší chlapci 10-12 let CZE 6. 6. 2022 - 21:34
Kateřina Hašková ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Starší dívky+kadetky 13-16 let CZE 6. 6. 2022 - 21:36
Leoš Peluňka Ck1967 Česká Kamenice Mladší chlapci 10-12 let CZE 7. 6. 2022 - 14:39
Josef Šusta CK 1967 Č. Kamenice Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 7. 6. 2022 - 15:11
Dariusz Brudziński NSR Reakcja Łańcuchowa Masters II 40-49 let POL 7. 6. 2022 - 15:55
Carsten Löser TV Dresden Masters II 40-49 let DEU 7. 6. 2022 - 16:04
Tereza Austová Nový Bor Starší dívky+kadetky 13-16 let CZE 7. 6. 2022 - 18:53
Tomáš Kubát CK KOLOKRÁM Masters II 40-49 let CZE 7. 6. 2022 - 22:55
Ondřej Dumek ELEVEN HEAD Cyklolive Team Mladší chlapci 10-12 let CZE 7. 6. 2022 - 23:10
Thomas Mario Dolecek Cofete Masters III nad 50 let (včetně) DEU 8. 6. 2022 - 06:12
Martin Vanek Team CykloTrener Varnsdorf Naděje I - chlapci 4-6 let CZE 8. 6. 2022 - 08:21
Miloš Nouzák CYCOLOGY BIKE SHOP Masters II 40-49 let CZE 8. 6. 2022 - 08:55
František Jurka ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 8. 6. 2022 - 14:08
Martin Jurka ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I - chlapci 4-6 let CZE 8. 6. 2022 - 14:10