Startovní listina

  Fofr cup 2022         81

Závodník Klub Kategorie Země Platba Registrace
Martin Šlambor WPC Sport team Mladší chlapci 10-12 let CZE 28. 5. 2022 - 13:00
Lucie Šlamborová WP Starší dívky+kadetky 13-16 let CZE 28. 5. 2022 - 19:14
Roman Horký CK 1967 Česká Kamenice Masters II 40-49 let CZE 31. 5. 2022 - 22:27
Jiří Horký CK 1967 Česká Kamenice Masters III nad 50 let (včetně) CZE 3. 6. 2022 - 13:01
Patrik Pořádek HC Biolit Masters I 30-39 let CZE 3. 6. 2022 - 22:07
Amálie Dajčová Cycology North Bike Club Mladší dívky 10-12 let CZE 3. 6. 2022 - 22:21
Zdenek Kohout GALLI DISTILLERY Masters II 40-49 let CZE 4. 6. 2022 - 09:34
Kristýna Lhotáková Rohozec Amulet Team Mladší dívky 10-12 let CZE 6. 6. 2022 - 09:28
Sofie Lhotáková Rohozec Amulet Team Naděje II - dívky 7-9 let CZE 6. 6. 2022 - 09:51
Lucie Soukupová CK 1967 Česká Kamenice Starší dívky+kadetky 13-16 let CZE 6. 6. 2022 - 12:38
Tadeáš Honzejk ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Mladší chlapci 10-12 let CZE 6. 6. 2022 - 21:35
Thomas Mario Dolecek Cofete Masters III nad 50 let (včetně) DEU 8. 6. 2022 - 06:13
Adam Hugo Alina Adastra Cycling Team Starší chlapci+kadeti 13-16 let CZE 8. 6. 2022 - 09:33
František Jurka ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 8. 6. 2022 - 14:08
Martin Jurka ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje I - chlapci 4-6 let CZE 8. 6. 2022 - 14:11
Eliška Budíčková CK 1967 Česká Kamenice Mladší dívky 10-12 let CZE 9. 6. 2022 - 10:19
Martina Procházková ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Mladší dívky 10-12 let CZE 10. 6. 2022 - 10:40
Kateřina Procházková ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Naděje II - dívky 7-9 let CZE 10. 6. 2022 - 10:42
Václav Kratochvíl LAWI Junior team Starší chlapci+kadeti 13-16 let CZE 10. 6. 2022 - 20:07
Hedvika Dařbujanová Eleven Head CST Cyklolive Team Naděje II - dívky 7-9 let CZE 12. 6. 2022 - 21:54
Ludvík Dařbujan Eleven Head CST Cyklolive Team Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 12. 6. 2022 - 21:58
Emil Dařbujan Eleven Head CST Cyklolive Team Naděje I - chlapci 4-6 let CZE 12. 6. 2022 - 22:03
Jakub Zelený Eleven Head CST Cyklolive Mladší chlapci 10-12 let CZE 13. 6. 2022 - 12:59
Lucie Zelená Eleven Head CST Cyklolive Mladší dívky 10-12 let CZE 13. 6. 2022 - 13:00
Jiří Kovařík beespee.cz Masters III nad 50 let (včetně) CZE 14. 6. 2022 - 08:59
Štěpán Hurák Cyklo Trenér Team Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 14. 6. 2022 - 09:50
Tomáš Dušek --- Elita muži od 17 let (včetně) CZE 14. 6. 2022 - 22:14
Pavel Zima Líska Masters III nad 50 let (včetně) CZE 16. 6. 2022 - 08:41
Hana Gajdová Hostouň Elita ženy od 17 let CZE 16. 6. 2022 - 10:22
Miroslav Kaštánek Herby Servis Masters III nad 50 let (včetně) CZE 16. 6. 2022 - 10:33
Pavel Zima Líska Elita muži od 17 let (včetně) CZE 16. 6. 2022 - 15:00
Jiří Hájek CK 1967 Česká Kamenice Masters III nad 50 let (včetně) CZE 16. 6. 2022 - 18:11
Martin Wendler SK Žizníkov Masters II 40-49 let CZE 17. 6. 2022 - 23:41
Hauschild Katharina RSV Bautzen e.V./Eleven Team Germany Elita ženy od 17 let DEU 18. 6. 2022 - 20:13
Silvio Hauschild RSV Bautzen e.V./Eleven Team Germany Masters II 40-49 let DEU 18. 6. 2022 - 20:15
František Vilhelm CC Varnsdorf Masters I 30-39 let CZE 19. 6. 2022 - 12:30
Sebastian Klausch MTB Team Bertsdorfer SV Masters II 40-49 let DEU 19. 6. 2022 - 18:15
Hannes Hoffmann TSV Großschönau - Naturpark Zittauer Gebirge Elita muži od 17 let (včetně) DEU 19. 6. 2022 - 20:41
Miloslav Král CC Varnsdorf Masters III nad 50 let (včetně) CZE 19. 6. 2022 - 22:39
Martin John Doradus COM Masters II 40-49 let CZE 19. 6. 2022 - 23:18
Richard Wohanka SKOB Slaný Elita muži od 17 let (včetně) CZE 20. 6. 2022 - 08:57
Filip Dulanský Herby servis Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 20. 6. 2022 - 08:59
Vojtěch Šelmeci Herby servis Starší chlapci+kadeti 13-16 let CZE 20. 6. 2022 - 09:00
Martin Pleschinger Team CykloTrener Varnsdorf Masters III nad 50 let (včetně) CZE 20. 6. 2022 - 12:42
Jan Cvejn Hasiči Masters III nad 50 let (včetně) CZE 20. 6. 2022 - 13:45
Miry Stejskalová RETOS Varnsdorf Elita ženy od 17 let CZE 20. 6. 2022 - 13:57
Nelly Kussmannová Ústecké centrum cyklistiky Mladší dívky 10-12 let CZE 20. 6. 2022 - 14:10
Pavel Horak Team CykloTrener Varnsdorf" Masters III nad 50 let (včetně) CZE 20. 6. 2022 - 15:07
Václav Kratochvíl LAWI Junior team Elita muži od 17 let (včetně) CZE 20. 6. 2022 - 17:16
Matěj Havel Lawi Junior team Elita muži od 17 let (včetně) CZE 20. 6. 2022 - 20:40
Matyáš Polák Lawi junior team Elita muži od 17 let (včetně) CZE 20. 6. 2022 - 21:25
Johann Wobser --- Elita muži od 17 let (včetně) DEU 20. 6. 2022 - 21:33
Otakar Čapek Lawi junior team Elita muži od 17 let (včetně) CZE 20. 6. 2022 - 21:46
Roman Sirůček Prysk Masters I 30-39 let CZE 21. 6. 2022 - 09:00
Aleš Adamec DELTASPORT Česká Lípa Masters II 40-49 let CZE 21. 6. 2022 - 11:22
Jakub Provazník xxx Mladší chlapci 10-12 let CZE 21. 6. 2022 - 12:45
Jaromír Lochman ML TUNING Cyklotrener.com Masters III nad 50 let (včetně) CZE 21. 6. 2022 - 13:36
Viktor Vilk Ústecké centrum cyklistiky Starší chlapci+kadeti 13-16 let CZE 21. 6. 2022 - 13:51
Pavel Rusňák VELO Akademie Kladno Naděje I - chlapci 4-6 let CZE 21. 6. 2022 - 21:17
Lucie Rusňáková VELO Akademie Kladno Mladší dívky 10-12 let CZE 21. 6. 2022 - 21:19
Kamila Rusňáková VELO Akademie Kladno Mladší dívky 10-12 let CZE 21. 6. 2022 - 21:20
Matouš Zima HERBY SERVIS Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 22. 6. 2022 - 07:53
tomas podrazil tj sokol hole vrchy Elita muži od 17 let (včetně) CZE 22. 6. 2022 - 08:19
Petr Kniha Expres CZ Tufo Team Kolín Starší chlapci+kadeti 13-16 let CZE 22. 6. 2022 - 10:35
Michal Ficenec Slavia Karlovy Vary Masters III nad 50 let (včetně) CZE 22. 6. 2022 - 11:48
Dana Tumpachová Huníkov Elita ženy od 17 let CZE 22. 6. 2022 - 12:31
Lukáš Procházka Jaroslav Kulhavý cycling team Elita muži od 17 let (včetně) CZE 22. 6. 2022 - 13:30
Ondřej Hanuš CORE1 Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 22. 6. 2022 - 13:45
Marek Musil Elimon Bicykl Team Ústí n. L. Mladší chlapci 10-12 let CZE 22. 6. 2022 - 13:49
Matyáš Dlouhý BRILON RACING TEAM Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 22. 6. 2022 - 13:59
Jonáš Dlouhý ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM Mladší chlapci 10-12 let CZE 22. 6. 2022 - 15:58
Petr Kaštánek Herby Servis Elita muži od 17 let (včetně) CZE 22. 6. 2022 - 16:11
Ondřej Cmunt Eleven Head CST Cyklolive Elita muži od 17 let (včetně) CZE 22. 6. 2022 - 16:31
Štěpán Kalaš UCC Mladší chlapci 10-12 let CZE 22. 6. 2022 - 16:37
Leo Jasper Heinemann RSV Bautzen e.V. Starší chlapci+kadeti 13-16 let DEU 22. 6. 2022 - 17:53
Veronika Vozková Eleven Head CST Cyklolive Team Mladší dívky 10-12 let CZE 22. 6. 2022 - 20:20
Ondřej Vozka Eleven Head CST Cyklolive Team Mladší chlapci 10-12 let CZE 22. 6. 2022 - 20:21
Anna Rálišová Eleven Head CST Cyklolive Elita ženy od 17 let CZE 22. 6. 2022 - 20:43
Filip Obdržálek Claim system sport team Masters II 40-49 let CZE 22. 6. 2022 - 21:06
Kateřina Hašková ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE Starší dívky+kadetky 13-16 let CZE 22. 6. 2022 - 21:13
Markéta Zimová HERBY SERVIS Naděje I - dívky 4-6 let CZE 22. 6. 2022 - 22:00