Startovní listina

  7. závod Okruhy pod Jehlou - 21. září         53

Závodník Klub Kategorie Země Platba Registrace
Roman Horký CK 1967 Č.Kamenice Veteráni II 40-49 let CZE 14. 8. 2019 - 15:42
Jakub Ranš Bicykl team Ústí nad Labem Mladší chlapci 10-12 let CZE 15. 8. 2019 - 13:11
Nelly Kussmannová Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 15. 8. 2019 - 13:27
Petr Vokoun KL Sport Děčín Veteráni III nad 50 let (včetně) CZE 16. 8. 2019 - 12:20
Lucie Soukupová CK 1967 Česká Kamenice Mladší dívky 10-12 let CZE 20. 8. 2019 - 12:41
Hoffmann Hannes TSV Großschönau / Naturpark Zittauer Gebirge Starší chlapci + Kadeti 13-16 let DEU 21. 8. 2019 - 12:27
Štěpán Kalaš Bicykl team Ústí nad labem Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 21. 8. 2019 - 22:50
Klausch Luis Bertsdorfer SV Mladší chlapci 10-12 let DEU 25. 8. 2019 - 10:23
Jakub Trousil Bicykl team Ústí nad Labem Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 28. 8. 2019 - 09:12
Filip Šlajchrt Koloshop Team Veteráni I 30-39 let CZE 28. 8. 2019 - 09:13
Kamila Rusňáková VELO Akademie Kladno Naděje II - dívky 7-9 let CZE 1. 9. 2019 - 22:00
Lucie Rusňáková VELO Akademie Kladno Naděje II - dívky 7-9 let CZE 1. 9. 2019 - 22:02
Karolína Lánová Bicykl Team Ústí nad Labem Mladší dívky 10-12 let CZE 2. 9. 2019 - 08:46
Vojtěch Šelmeci Herby servis Mladší chlapci 10-12 let CZE 2. 9. 2019 - 18:39
Jakub Zelený Bitters Superior Cyklolive Team Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 4. 9. 2019 - 16:27
Lucie Zelená Bitters Superior Cyklolive Team Naděje II - dívky 7-9 let CZE 4. 9. 2019 - 16:28
Tereza Austová Aktivit bike team Mladší dívky 10-12 let CZE 8. 9. 2019 - 09:07
Šimon Vokřínek Beko Bike Racing Team Naděje I - chlapci 4-6 let CZE 10. 9. 2019 - 18:27
Anna Magdalena Cicháková Bitters Superior Cyklolive Team Naděje I - dívky 4-6 let CZE 10. 9. 2019 - 19:49
Mikuláš Cichák Bitters Superior Cyklolive Team Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 10. 9. 2019 - 19:51
Lukáš Procházka Bitters superior cyklolive team Elita Muži nad 17 let (včetně) CZE 11. 9. 2019 - 05:32
Josef Šusta CK 1967 Česká Kamenice Naděje I - chlapci 4-6 let CZE 11. 9. 2019 - 07:15
Oldřich Jeřábek Bicykl Team Ústí nad Labem Starší chlapci + Kadeti 13-16 let CZE 12. 9. 2019 - 21:18
Václav Morozov AGRO 21 Veteráni III nad 50 let (včetně) CZE 14. 9. 2019 - 09:19
Tereza Zemanová CK 1967 Česká Kamenice Starší dívky + Kadetky 13-16 let CZE 14. 9. 2019 - 10:30
Karolina Horká CK 1967 Česká Kamenice Naděje II - dívky 7-9 let CZE 14. 9. 2019 - 10:32
Václav Kopecký GS cyklo team Jistebnice Veteráni III nad 50 let (včetně) CZE 14. 9. 2019 - 14:02
Lenka Kopecká GS cyklo team Jistebnice Elita Ženy nad 17 let (včetně) CZE 14. 9. 2019 - 15:05
Leoš Peluňka CK 1967 Česká Kamenice Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 14. 9. 2019 - 18:38
Iva Kovaříková Bicykl Team Ústí nad Labem Starší dívky + Kadetky 13-16 let CZE 14. 9. 2019 - 21:33
Martin Šlambor Pakli sport klub Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 15. 9. 2019 - 16:00
Lucie Šlamborová Pakli sport klub Mladší dívky 10-12 let CZE 15. 9. 2019 - 16:02
Michal Kilian KuKi Crew Elita Muži nad 17 let (včetně) CZE 15. 9. 2019 - 16:46
Rosťa Synek Herby servis Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 15. 9. 2019 - 18:16
Klára Cebulová BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM Starší dívky + Kadetky 13-16 let CZE 15. 9. 2019 - 20:44
Tomáš Viktora CK 1967 Č. Kamenice Veteráni I 30-39 let CZE 15. 9. 2019 - 20:53
Jana Kovářová Herby Servis Elita Ženy nad 17 let (včetně) CZE 15. 9. 2019 - 20:58
Krzysztof Wolinski kacper-rowery.com Veteráni II 40-49 let POL 16. 9. 2019 - 14:13
Lukasz Pihulak e-instel.pl Elita Muži nad 17 let (včetně) POL 16. 9. 2019 - 14:27
Patrick Scholze Bad Bikers MTB-Sport e.V. Veteráni I 30-39 let DEU 16. 9. 2019 - 19:51
Martin HORÁK BEKO Bike Racing Team Mladší chlapci 10-12 let CZE 16. 9. 2019 - 20:15
Adam HORÁK BEKO Bike Racing Team Mladší chlapci 10-12 let CZE 16. 9. 2019 - 20:17
Tomáš Olšák Podviní Riders Naděje I - chlapci 4-6 let CZE 16. 9. 2019 - 21:18
Vojtech Kunc Czechvelo Veteráni I 30-39 let CZE 16. 9. 2019 - 23:49
Jakub Špaček Bike-point.eu Elita Muži nad 17 let (včetně) CZE 17. 9. 2019 - 03:16
Jakub Rulf Děčín Elita Muži nad 17 let (včetně) CZE 18. 9. 2019 - 07:36
Miloš Nouzák CYCOLOGY BIKE SHOP Veteráni II 40-49 let CZE 18. 9. 2019 - 11:53
Kryštof Mertelík CK 1967 Česká Kamenice Naděje I - chlapci 4-6 let CZE 18. 9. 2019 - 13:01
Jan HORÁK BEKO Bike Racing Team Veteráni II 40-49 let CZE 19. 9. 2019 - 08:12
Eliška HORÁKOKÁ BEKO Bike Racing Team Naděje I - dívky 4-6 let CZE 19. 9. 2019 - 08:29
Radek Bělka AKTIVIT Nový Bor Elita Muži nad 17 let (včetně) CZE 19. 9. 2019 - 17:30
Theo Heinrich Balance Radsporthaus Junior Racing Team Naděje II - chlapci 7-9 let DEU 19. 9. 2019 - 20:33
Rosalie Heinrich Balance Radsporthaus Junior Racing Team Naděje I - chlapci 4-6 let DEU 19. 9. 2019 - 20:36