Startovní listina

  5. závod Mezi polevskými obry - 27. července         49

Závodník Klub Kategorie Země Platba Registrace
Roman Horký CK 1967 Č.Kamenice Veteráni II 40-49 let CZE 2. 7. 2019 - 16:44
Lucie Zelená Bitters Superior Cyklolive Team Naděje II - dívky 7-9 let CZE 4. 7. 2019 - 23:33
Jakub Ranš Bicykl team Ústí nad Labem Mladší chlapci 10-12 let CZE 6. 7. 2019 - 06:46
Nelly Kussmannová Bicykl Team Ústí nad Labem Naděje II - dívky 7-9 let CZE 6. 7. 2019 - 16:14
Karolína Lánová Bicykl team Ústí nad Labem Mladší dívky 10-12 let CZE 8. 7. 2019 - 13:47
Lucie Šlamborová Pakli sport klub Mladší dívky 10-12 let CZE 9. 7. 2019 - 08:45
Martin Šlambor Pakli sport klub Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 9. 7. 2019 - 08:47
Lucie Soukupová CK 1967 Česká Kamenice Mladší dívky 10-12 let CZE 9. 7. 2019 - 10:19
Hoffmann Hannes TSV Großschönau/ Naturpark Zittauer Gebirge Starší dívky + Kadetky 13-16 let DEU 10. 7. 2019 - 10:46
Petr Vokoun KL Sport Děčín Veteráni III nad 50 let (včetně) CZE 12. 7. 2019 - 13:03
Josef Šusta CK 1967 Česká Kamenice Naděje I - chlapci 4-6 let CZE 13. 7. 2019 - 15:45
Patrick Scholze Bad Bikers MTB-Sport e.V. Veteráni I 30-39 let DEU 13. 7. 2019 - 19:37
Krzysztof Wolinski Kacper- rowery.com Veteráni II 40-49 let POL 14. 7. 2019 - 09:19
Klára Cebulová BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM Starší dívky + Kadetky 13-16 let CZE 14. 7. 2019 - 20:14
Zbyněk Růžička SKI PAUDERA Staré Splavy Elita Muži nad 17 let (včetně) CZE 15. 7. 2019 - 07:34
Martin HORÁK BEKO Bike Racing Team Mladší chlapci 10-12 let CZE 15. 7. 2019 - 10:50
Adam HORÁK BEKO Bike Racing Team Mladší chlapci 10-12 let CZE 15. 7. 2019 - 10:53
Jan HORÁK BEKO Bike Racing Team Veteráni II 40-49 let CZE 15. 7. 2019 - 10:55
Štěpán Kalaš Bicykl team Ústí nad Labem Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 15. 7. 2019 - 15:51
Vojtěch Dobšovič Kross BikeRanch Team Elita Muži nad 17 let (včetně) CZE 15. 7. 2019 - 16:53
Krzysztof Szczotka Brak Veteráni I 30-39 let POL 15. 7. 2019 - 18:41
Mikuláš Cichák Bitters Superior Cyklolive Team Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 15. 7. 2019 - 20:32
Anna Magdalena Cicháková Bitters Superior Cyklolive Team Naděje I - dívky 4-6 let CZE 15. 7. 2019 - 20:33
Kamila Rusňáková VELO Akademie Kladno Naděje II - dívky 7-9 let CZE 16. 7. 2019 - 14:49
Lucie Rusňáková VELO Akademie Kladno Naděje II - dívky 7-9 let CZE 16. 7. 2019 - 14:56
Rosťa Synek Herby servis Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 17. 7. 2019 - 20:34
Radek Bělka AKTIVIT Nový Bor Elita Muži nad 17 let (včetně) CZE 18. 7. 2019 - 13:40
Tereza Zemanová CK 1967 Česká Kamenice Starší dívky + Kadetky 13-16 let CZE 20. 7. 2019 - 17:03
Karolina Horká CK 1967 Česká Kamenice Naděje II - dívky 7-9 let CZE 20. 7. 2019 - 17:05
Adam Přenosil Bicykl team Ústí nad Labem Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 20. 7. 2019 - 22:38
Marek Přenosil Bicykl team Ústí nad Labem Mladší chlapci 10-12 let CZE 20. 7. 2019 - 22:41
David Kváč Tj aš Mladá Boleslav Starší chlapci + Kadeti 13-16 let CZE 21. 7. 2019 - 12:47
Kryštof Mertelík CK 1967 Česká Kamenice Naděje I - chlapci 4-6 let CZE 21. 7. 2019 - 21:17
Leoš Peluňka CK 1967 Česká Kamenice Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 22. 7. 2019 - 06:02
Filip Šlajchrt Koloshop Team Veteráni I 30-39 let CZE 22. 7. 2019 - 07:43
Jakub Trousil Bicykl team Ústí nad Labem Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 22. 7. 2019 - 07:44
Jakub Rulf Děčín Elita Muži nad 17 let (včetně) CZE 22. 7. 2019 - 13:09
Michal Kilian Děčín Elita Muži nad 17 let (včetně) CZE 22. 7. 2019 - 19:54
Štěpán Bondy TJ Auto Škoda Mladá Naděje II - chlapci 7-9 let CZE 22. 7. 2019 - 20:18
Mariusz Śliwiński K.S. Optyk-Okular Jelenia Góra Veteráni II 40-49 let POL 23. 7. 2019 - 06:43
Filip Dulanský Herby servis Naděje I - chlapci 4-6 let CZE 23. 7. 2019 - 13:45
Jan Pekarek Praha Elita Muži nad 17 let (včetně) CZE 23. 7. 2019 - 22:07
Jiří Juhas CVK Česká Kamenice Veteráni II 40-49 let CZE 24. 7. 2019 - 08:50
Miloš Nouzák CYCOLOGY BIKE SHOP Veteráni II 40-49 let CZE 24. 7. 2019 - 12:40
Jarda Dörner SK Svojkov Haven team Elita Muži nad 17 let (včetně) CZE 24. 7. 2019 - 12:51
Jakub Dörner SK Svojkov Haven Team Mladší chlapci 10-12 let CZE 24. 7. 2019 - 12:54
Jakub Horký CK 1967 Č.Kamenice Elita Muži nad 17 let (včetně) CZE 24. 7. 2019 - 20:45
Jakub Kavalír KC KUTNÁ HORA Elita Muži nad 17 let (včetně) CZE 24. 7. 2019 - 20:53
Klausch Luis Bertsdorfer SV Mladší chlapci 10-12 let DEU 24. 7. 2019 - 21:59