Termíny Peklo Severu 2020

Dva maratony a tři XCéčka, to je návrat ke klasice. Tak by se dalo shrnout Peklo Severu 2020. Mezi závody se vrací cross-country O pohár starosty města. V České Kamenici se tak můžete těšit na 2 různé okruhové závody! Ale nebojte, že bysme vám to trochu neosladili..po pekelnickém.

 

Na úvod sezóny není od věci pořádně ověřit připravenost na sezónu. 21. ročník Peklo Severu startuje 3. května maratonem v Sebnitz. Technicky ne příliš náročný, ale za to fyzicky vydatný maraton je znovu otvírákem další sezóny! Do květnového termínu se vrací technické GEMA XC Hrádek ve Varnsdorfu. V červnu pak pokračuje oblíbený a mírumilovný Fofr cup a první ze dvou XC v České Kamenici. Závod O pohár starosty města se opět pojede na okruzích známého prostředí u domova pro seniory.  Na finále se pak vydáme opět do České Kamenice. Okruhy pod Jehlou jako poslední cross-country a také poslední body do celkového hodnocení!

Pro rok 2020 chystáme pár drobných změn. Ty se dotknout třeba bodování, přihlašování na závody anebo třeba i občerstvení. Pokud vás napadá jakýkoliv podnět pro zlepšení, dejte nám vědět a my se vynasnažíme Peklo Severu vylepšit k vaší spokojenosti.

 

3. květen 2020 28. Sebnitzer MTB-Cup Maraton  Sebnitz (Německo) maraton
16. květen 2020 GEMA XC Hrádek Vardsdorf cross-country
6. červen 2020 Fofr cup Horní Prysk maraton
20. červen 2020 O pohár starosty města Česká Kamenice cross-country
19. září 2020 Okruhy pod Jehlou Česká Kamenice cross-country

Další informace budou postupně přicházet. Termíny si poznamenejte do termínovky a trénujte..těšíme se na vás!

Sledujte nás zde na www.pekloseveru.cz, na www.facebook.com/PekloSeveru, nebo nově také na Instagramu #PekloSeveru a už vám neunikne žádná pekelná novinka.

 

Comments are closed