XC Hrádek už tuto sobotu!

Diese Seite ist nicht ins Deutsche übersetzt. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

V sobotu 14. září 2019 proběhne na Hrádku ve Varnsdorfu 7. ročník cross-country GEMA XC Hrádek. Závod se jede jako 6. závod seriálu Peklo Severu. Lesní okruh na technicky náročné trati bude skvělou podívanou pro diváky a dřinou pro závodníky!

 

Pro závodníky hlavního závodu GEMA XC Hrádek je připraven technicky vymazlený okruh dlouhý 2530 m s převýšením 116 m/okruh. Ten je nenechá ani na chvíli vydechnout.  Do kratšího okruhu, který na rozdíl od hlavního okruhu vynechává sjezd Vyhlídková po německé straně a nejtěžší výjezd Tyran, vyrazí ve 12:00 St. dívky + chlapci, Kadeti + Kadetky, Juniorky a Ženy. Od 13:00 se rozjede hlavní závod, kdy odstartují veteráni a elita.

Počet a délka jednotlivých okruhů, stejně jako další praktické informace o závodu, jsou k nalezení v propozicích.

Podrobné mapy všech tratí ZDE.

Přihlašování online je možné do 11. září (do 23:59) v sekci Přihlášky. Po tomto termínu bude možné se přihlásit ještě na místě v den závodu. Prezentace pro všechny kategorie začíná v 8:30 a do 30min před každou kategorií.

 

Kommentare sind geschlossen.