2016 – Výsledky – 6. závod – MTB časovka na Jedlovou
Kategorie – Mrňouskové
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Dulanský Filip | Jiřetín | 00:17,5 | 182 | |
2 | 3 | Vetešníková Dana | TT Cyklorenova Cvikov | 00:21,0 | 00:03,5 | 162 |
Kategorie – Naděje I
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 | Stránský Daniel | CK Šluknovsko | 04:12,2 | 194 | |
2 | 23 | Starý Maxmilián | Kama3 | 04:15,2 | 00:03,0 | 174 |
3 | 7 | Synek Rosťa | Herby Servis | 04:24,2 | 00:12,0 | 155 |
4 | 17 | Šafránek Adam | CK 1967 Česká Kamenice | 04:33,5 | 00:21,3 | 137 |
5 | 15 | Šlambor Martin | Pakli sport klub | 04:37,5 | 00:25,3 | 120 |
6 | 16 | Budíčková Eliška | CK 1967 Česká Kamenice | 04:44,0 | 00:31,8 | 104 |
7 | 14 | Hašková Barbora | Lasvit Bikers | 04:58,7 | 00:46,5 | 89 |
8 | 10 | Hovbel Lukáš | Lasvit Bikers | 05:51,2 | 01:39,0 | 75 |
9 | 29 | Svobodová Viktorie | Osečná | 07:15,0 | 03:02,8 | 62 |
10 | 21 | Tumpachová Helena | CK 1967 Česká Kamenice | 07:33,5 | 03:21,3 | 50 |
11 | 26 | Juhasová Zuzanka | Česká Kamenice | 09:34,5 | 05:22,3 | 39 |
12 | 31 | Horká Karolína | CK 1967 Česká Kamenice | 09:40,5 | 05:28,3 | 29 |
13 | 22 | Tumpachová Adélka | CK 1967 Česká Kamenice | 10:23,7 | 06:11,5 | 20 |
14 | 2 | Novák Ondřej | Jiřetín | 11:44,5 | 07:32,3 | 12 |
Kategorie – Naděje II
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 28 | Horák Adam | Junior Cycling Team Liberec | 06:29,7 | 196 | |
2 | 27 | Horák Martin | Junior Cycling Team Liberec | 06:30,0 | 00:00,3 | 176 |
3 | 12 | Patka Kryštof | Lasvit Bikers | 06:58,2 | 00:28,5 | 157 |
4 | 13 | Hašek Jakub | Lasvit Bikers | 07:04,2 | 00:34,5 | 139 |
5 | 8 | Půbal Matouš | ČKL Harrachov | 07:08,0 | 00:38,3 | 122 |
6 | 24 | Stránská Sofie | CK Šluknovsko | 07:52,0 | 01:22,3 | 106 |
7 | 18 | Šafránek Matěj | CK 1967 Česká Kamenice | 06:31,5 | -1 | 91 |
8 | 5 | Břenková Andělka | Herby servis | 06:48,7 | -1 | 77 |
9 | 6 | Břenek Hynek | Herby Servis | 06:58,5 | -1 | 64 |
10 | 20 | Nesnídalová Barka | CK 1967 Česká Kamenice | 07:32,2 | -1 | 52 |
11 | 9 | Hovbel Adam | Lasvit Bikers | 07:38,0 | -1 | 41 |
12 | 11 | Patka Marek | Lasvit Bikers | 07:44,0 | -1 | 31 |
13 | 30 | Linc Štěpán | 07:50,2 | -1 | 22 | |
14 | 32 | Votýpka Štěpán | Ok Bor | 07:50,5 | -1 | 14 |
15 | 19 | Soukupová Lucie | CK 1967 Česká Kamenice | 07:51,2 | -1 | 7 |
16 | 1 | Pávek Lukáš | Lawi author team | DNF | 0 |
Kategorie – Mladší chlapci
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | Pávek Matyáš | Lawi author team | 15:26,2 | 189 | |
2 | 4 | Hoffmann Hannes | TSV Grosschönau | 16:13,3 | 00:47,1 | 169 |
3 | 32 | Čermák Ondřej | KC kooperativa | 17:36,4 | 02:10,2 | 150 |
4 | 44 | Šurík Jakub | Dukla Liberec | 18:03,1 | 02:36,9 | 132 |
5 | 46 | Bělka ml. Lukáš | MAGICVETERANS | 18:03,9 | 02:37,7 | 115 |
6 | 19 | Hauswald Franz | SRV 1897 e.V | 23:26,6 | 08:00,4 | 99 |
7 | 39 | Břenek Jan | Herby Servis | 23:27,1 | 08:00,9 | 84 |
8 | 95 | Gebhardt Petr | CK 1967 Česká Kamenice | 25:56,9 | 10:30,7 | 70 |
9 | 43 | Vittur Filip | Polevsko | 31:52,1 | 16:25,9 | 57 |
Kategorie – Starší chlapci + Kadeti
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 22 | Hořák Radek | Haven team | 13:03,3 | 198 | |
2 | 89 | Follprecht Petr | Nové Strašecí | 13:16,9 | 00:13,6 | 178 |
3 | 42 | Dubovecký Matouš | Dumstav Varnsdorf | 14:05,6 | 01:02,3 | 159 |
4 | 68 | Klaus Matěj | Bickykl Kříž Team | 14:15,4 | 01:12,1 | 141 |
5 | 28 | Mileret Milan | Libouchec | 15:04,3 | 02:01,0 | 124 |
6 | 47 | Bělka ml. Radek | MAGICVETERANS | 15:47,9 | 02:44,6 | 108 |
7 | 90 | Follprecht Tomáš | Nové Strašecí | 16:04,9 | 03:01,6 | 93 |
8 | 97 | Krasnička Jiří | kolbenka bike team | 16:21,1 | 03:17,8 | 79 |
9 | 16 | Rötschke Erik | SRV 1897 e.V | 16:30,6 | 03:27,3 | 66 |
10 | 18 | Geisler Tim | SRV 1897 e.V | 16:31,1 | 03:27,8 | 54 |
11 | 27 | Horyna Daniel | Benešov nad Polučnicí | 16:54,4 | 03:51,1 | 43 |
12 | 77 | Dörner Jaroslav | Haven team | 17:01,9 | 03:58,6 | 33 |
13 | 25 | Horyna David | Benešov nad Polučnicí | 18:03,8 | 05:00,5 | 24 |
14 | 86 | Zika Ladislav | CK 1967 Česká Kamenice | 18:36,9 | 05:33,6 | 16 |
15 | 11 | Petružálek Jaroslav | SJ | 20:48,1 | 07:44,8 | 9 |
16 | 17 | Henke Maurice | SRV 1897 e.V | 20:54,6 | 07:51,3 | 3 |
17 | 91 | Horký Jakub | CK 1967 Česká Kamenice | 21:49,4 | 08:46,1 | 2 |
18 | 103 | Tourek Matěj | CK 1967 Česká Kamenice | 23:40,6 | 10:37,3 | 1 |
Kategorie – Mladší dívky
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 92 | Půbalová Nela | Lawi author team | 16:58,9 | 185 | |
2 | 85 | Ziková Kristýna | CK 1967 Česká Kamenice | 21:02,4 | 04:03,5 | 165 |
3 | 2 | Kluchová Anežka | MAgic | 21:04,8 | 04:05,9 | 146 |
4 | 94 | Gebhardtová Anička | CK 1967 Česká Kamenice | 28:05,9 | 11:07,0 | 128 |
5 | 7 | Zemanová Tereza | CK 1967 Česká Kamenice | 32:14,8 | 15:15,9 | 111 |
Kategorie – Starší dívky + Kadetky
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 52 | Boczanová Nikola | CK Šluknovsko | 17:21,4 | 184 | |
2 | 80 | Kovaříková Anna | Beespee.cz | 18:45,1 | 01:23,7 | 164 |
3 | 20 | Kovaříková Kateřina | Beespee.cz | 20:22,1 | 03:00,7 | 145 |
4 | 14 | Hauswald Johanna | SRV 1897 e.V | 22:53,6 | 05:32,2 | 127 |
Kategorie – Juniorky
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 57 | Loubková Kateřina | Rohozec Amulet Cvikov | 14:37,6 | 189 | |
2 | 79 | Lhotáková Anežka | CK Šluknovsko | 16:11,6 | 01:34,0 | 169 |
3 | 35 | Zezulová Kateřina | 16:28,1 | 01:50,5 | 150 | |
4 | 63 | Stránská Pája | CK Šluknosko | 16:59,4 | 02:21,8 | 132 |
5 | 51 | Dospělová Lucie | CK Šluknovsko | 18:09,1 | 03:31,5 | 115 |
6 | 26 | Šafaříková Karolína | Dolní Habrtice | 19:28,8 | 04:51,2 | 99 |
7 | 12 | Marschnerová Viktoria | Herby Servis – Rumburk | 21:25,8 | 06:48,2 | 84 |
8 | 13 | Marschnerová Adriana | Herby Servis – Rumburk | 22:49,6 | 08:12,0 | 70 |
9 | 29 | Vokounová Anna | KL sport Děčín | 25:54,6 | 11:17,0 | 57 |
Kategorie – Ženy
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 58 | Loubková Ivana | Rohozec Amulet Cvikov | 14:32,9 | 182 | |
2 | 59 | Kovářová Jana | Herby Servis | 21:01,1 | 06:28,2 | 162 |
Kategorie – Junioři + Muži
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 53 | Petr Ondřej | Haven Extreme Team | 12:01,6 | 194 | |
2 | 78 | Šorf Pavel | Haven | 12:02,9 | 00:01,3 | 174 |
3 | 102 | Bogar Kryštof | Betch.nl Superior | 12:05,4 | 00:03,8 | 155 |
4 | 9 | Růžička Zbyněk | SKI Paundera | 12:16,8 | 00:15,2 | 137 |
5 | 67 | Hlavatý Jan | Bicykl Kříž Team | 12:17,6 | 00:16,0 | 120 |
6 | 72 | Dirigl Filip | Lasvit Bikers | 13:10,4 | 01:08,8 | 104 |
7 | 50 | Vansteenkiste Maxime | CK Šluknovsko | 13:27,3 | 01:25,7 | 89 |
8 | 73 | Srbecký Filip | CK Šluknovsko | 13:35,6 | 01:34,0 | 75 |
9 | 62 | Viktora Martin | CK 1967 Česká Kamenice | 14:16,9 | 02:15,3 | 62 |
10 | 40 | Hobza Tomáš | CC Varnsdorf | 14:31,6 | 02:30,0 | 50 |
11 | 104 | Stárek David | CK Šluknovsko | 15:03,4 | 03:01,8 | 39 |
12 | 6 | Bormann Eric | TSV Grosschone | 15:50,3 | 03:48,7 | 29 |
13 | 15 | Brauner David | SRV 1897 e.V | 16:04,6 | 04:03,0 | 20 |
14 | 21 | Wagner Felix | SRV 1897 e.V | 16:35,1 | 04:33,5 | 12 |
Kategorie – Veteráni I
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 82 | Machek Ivo | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM | 11:15,9 | 192 | |
2 | 37 | Novota Jan | Bicykl Kříž Team-CK Šluknovsko | 12:38,1 | 01:22,2 | 172 |
3 | 69 | Schwarz Herbert | Herby Servis | 12:43,6 | 01:27,7 | 153 |
4 | 41 | Nosek Daniel | MK-Cyklo Děčín | 13:19,3 | 02:03,4 | 135 |
5 | 100 | Tumpach Josef | 14:44,4 | 03:28,5 | 118 | |
6 | 56 | Conk Jakub | CK Šluknovsko | 14:50,9 | 03:35,0 | 102 |
7 | 76 | Bureš Lukáš | kolbenka bike team | 15:25,4 | 04:09,5 | 87 |
8 | 61 | Viktora Tomáš | CK 1967 Česká Kamenice | 15:34,2 | 04:18,3 | 73 |
9 | 3 | Mamaj Jaroslav | Chřibská | 16:09,8 | 04:53,9 | 60 |
10 | 70 | Ficenec Jan | Hájenka Prysk | 17:20,4 | 06:04,5 | 48 |
11 | 38 | Netuka Vladimír | Herby Servis | 18:23,1 | 07:07,2 | 37 |
12 | 31 | Vetešník Ladislav | Cvikov | 18:42,1 | 07:26,2 | 27 |
Kategorie – Veteráni II
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 81 | Arnold Zdenda | Haven | 12:53,6 | 201 | |
2 | 48 | Švorc Jiří | 12:53,9 | 00:00,3 | 181 | |
3 | 5 | Dutschke Rene | TSV Grosschönau | 13:00,3 | 00:06,7 | 162 |
4 | 84 | Pleschinger Martin | UNIQA Jihlava | 13:04,6 | 00:11,0 | 144 |
5 | 34 | Ehrlich Václav | SKI Paudera | 13:14,1 | 00:20,5 | 127 |
6 | 10 | Kovařík Jirka | beespee.cz | 14:30,8 | 01:37,2 | 111 |
7 | 36 | Karban Pavel | Herby Servis – Rumburk | 14:46,8 | 01:53,2 | 96 |
8 | 101 | Juhas Jiří | CVK Česká Kamenice | 14:50,4 | 01:56,8 | 82 |
9 | 64 | Klemm Gunnar | Team Buschmuhle | 14:56,9 | 02:03,3 | 69 |
10 | 54 | Boczan Jan | autonemecko.cz | 15:04,1 | 02:10,5 | 57 |
11 | 87 | Linc Daniel | CK 1967 Česká Kamenice | 15:12,4 | 02:18,8 | 46 |
12 | 49 | Kouhout Zdeněk | Re Tos Vavnsdorf | 15:42,1 | 02:48,5 | 36 |
13 | 98 | Mosig Uwe | SRV 1897 e.V | 15:44,4 | 02:50,8 | 27 |
14 | 55 | Hájek Jiří | CK 1967 Česká Kamenice | 16:15,1 | 03:21,5 | 19 |
15 | 60 | Vlček Pavel | CK 1967 Česká Kamenice | 16:31,1 | 03:37,5 | 12 |
16 | 66 | Honzátko Čestmír | Zajíc von Šaratic | 16:32,4 | 03:38,8 | 6 |
17 | 71 | Zinga Kamil | BTT Libochovice | 16:48,4 | 03:54,8 | 5 |
18 | 23 | Vogeltanz Ladislav | kolbenka bike team | 17:40,6 | 04:47,0 | 4 |
19 | 99 | Hauswald Jens | SRV 1897 e.V | 17:54,6 | 05:01,0 | 3 |
20 | 75 | Horký Roman | CK 1967 Česká Kamenice | 18:02,4 | 05:08,8 | 2 |
21 | 30 | Horký Jiří | CK 1967 Česká Kamenice | 22:57,3 | 10:03,7 | 1 |
Kategorie – Veteráni III
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 88 | Homolka Dalibor | Bohemie Nový Bor | 14:55,1 | 188 | |
2 | 65 | Bouška Karel | MAGICVETERANS | 16:16,4 | 01:21,3 | 168 |
3 | 45 | Bezchleba Karel | Jiřetín | 16:34,9 | 01:39,8 | 149 |
4 | 83 | Vohnout Miroslav | 17:19,9 | 02:24,8 | 131 | |
5 | 33 | Vokoun Petr | KL sport Děčín | 17:25,1 | 02:30,0 | 114 |
6 | 93 | Gebhardt Petr | CK 1967 Česká Kamenice | 17:50,1 | 02:55,0 | 98 |
7 | 96 | Šimonek Václav | CykloClub Varnsdorf | 19:39,4 | 04:44,3 | 83 |
8 | 1 | Marek Vojtěch | CK 1967 Česká Kamenice | 22:52,1 | 07:57,0 | 69 |