Okruhy pod Jehlou 2021 69
Závodník | Klub | Kategorie | Země | Platba | Registrace |
---|---|---|---|---|---|
Roman Horký | CK 1967 Česká Kamenice | Masters II 40-49 let | CZE | 28. 7. 2021 - 23:31 | |
František Jurka | ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem | Naděje II - chlapci 7-9 let | CZE | 1. 8. 2021 - 10:01 | |
Štěpán Hurák | Team CykloTrener | Naděje II - chlapci 7-9 let | CZE | 1. 8. 2021 - 10:07 | |
Kamila Rusňáková | VELO Akademie Kladno | Mladší dívky 10-12 let | CZE | 1. 8. 2021 - 22:28 | |
Pavel Rusňák | VELO Akademie Kladno | Naděje I - chlapci 4-6 let | CZE | 1. 8. 2021 - 22:30 | |
Lucie Rusňáková | VELO Akademie Kladno | Naděje II - dívky 7-9 let | CZE | 1. 8. 2021 - 22:31 | |
Kristýna Sedláčková | Bicykl Team Ústí nad Labem | Naděje I - dívky 4-6 let | CZE | 1. 8. 2021 - 22:48 | |
Martin Šlambor | WPC Centrum sport team | Mladší chlapci 10-12 let | CZE | 2. 8. 2021 - 06:43 | |
Lucie Šlamborová | WPC Centrum sport team | Starší dívky+kadetky 13-16 let | CZE | 2. 8. 2021 - 06:44 | |
Bohdan Lisačenko | Kajak Děčín | Elita Muži od 17 let (včetně) | CZE | 2. 8. 2021 - 10:48 | |
Filip Dulanský | Herby servis | Naděje II - chlapci 7-9 let | CZE | 2. 8. 2021 - 10:56 | |
Vojtěch Šelmeci | Herby servis | Starší chlapci+kadeti 13-16 let | CZE | 2. 8. 2021 - 11:01 | |
Zbyněk Růžička | Rohozec Amulet Team | Masters I 30-39 let | CZE | 2. 8. 2021 - 11:09 | |
Lucie Zelená | Eleven Head Cyklolive Team | Mladší dívky 10-12 let | CZE | 2. 8. 2021 - 23:43 | |
Petr Kaštánek | HERBY Servis | Elita Muži od 17 let (včetně) | CZE | 3. 8. 2021 - 23:00 | |
Lucie Soukupová | CK 1967 Česká Kamenice | Mladší dívky 10-12 let | CZE | 4. 8. 2021 - 15:14 | |
Karolina Horká | CK 1967 Česká Kamenice | Mladší dívky 10-12 let | CZE | 5. 8. 2021 - 21:22 | |
Tereza Zemanová | CK 1967 Česká Kamenice | Starší dívky+kadetky 13-16 let | CZE | 5. 8. 2021 - 21:25 | |
Josef Šusta | CK 1967 Č. Kamenice | Naděje II - chlapci 7-9 let | CZE | 8. 8. 2021 - 17:51 | |
Marcin Rogowski | Seven Perceptus Team | Elita Muži od 17 let (včetně) | POL | 9. 8. 2021 - 09:30 | |
Krzysztof Wolinski | KACPER-ROWERY.COM | Masters II 40-49 let | POL | 9. 8. 2021 - 17:04 | |
LUKASZ PIHULAK | SEVEN - Perceptus Team | Masters I 30-39 let | POL | 9. 8. 2021 - 17:44 | |
Mikuláš Cichák | Cycology North Bike Club | Mladší chlapci 10-12 let | CZE | 12. 8. 2021 - 19:55 | |
Anna Magdalena Cicháková | Cycology North Bike Club | Naděje II - dívky 7-9 let | CZE | 12. 8. 2021 - 19:57 | |
Mark Huster | RadUnion Halle | Masters II 40-49 let | DEU | 12. 8. 2021 - 22:23 | |
Matyáš Kudrna | Cycology North Bike Club | Naděje II - chlapci 7-9 let | CZE | 13. 8. 2021 - 17:20 | |
Tomáš Kudrna | Cycology North Bike Club | Mladší chlapci 10-12 let | CZE | 13. 8. 2021 - 17:25 | |
Lukáš Procházka | Jaroslav Kulhavý Cycling Team | Elita Muži od 17 let (včetně) | CZE | 15. 8. 2021 - 09:45 | |
Nelly Kussmannová | Ústecké centrum cyklistiky | Mladší dívky 10-12 let | CZE | 15. 8. 2021 - 16:34 | |
David Jílek | ELOMON Bicykl team Ústí nad Labem | Mladší chlapci 10-12 let | CZE | 19. 8. 2021 - 12:00 | |
Kateřina Hašková | ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM | Mladší dívky 10-12 let | CZE | 19. 8. 2021 - 20:53 | |
Anna Gebhardtová | CK 1967 Česká Kamenice | Starší dívky+kadetky 13-16 let | CZE | 20. 8. 2021 - 18:00 | |
Petr Gebhardt | CK 1967 Česká Kamenice | Starší chlapci+kadeti 13-16 let | CZE | 20. 8. 2021 - 18:09 | |
Immanuel Ries | FujiBikeRockets | Elita Muži od 17 let (včetně) | DEU | 20. 8. 2021 - 20:12 | |
Filip Gamba | ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM | Mladší chlapci 10-12 let | CZE | 21. 8. 2021 - 20:47 | |
Kryštof Gamba | ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM | Naděje II - chlapci 7-9 let | CZE | 21. 8. 2021 - 20:51 | |
Krzysztof Szczotka | Tedzik MTB | Masters I 30-39 let | POL | 22. 8. 2021 - 19:25 | |
Silvio Hauschild | Eleven Team Germany RSV Bautzen | Masters II 40-49 let | DEU | 22. 8. 2021 - 20:29 | |
Amálie Dajčová | Cycology North Bike Club | Mladší dívky 10-12 let | CZE | 22. 8. 2021 - 21:47 | |
Antonín Šedivý | Bicykl Team Ústí nad Labem | Mladší chlapci 10-12 let | CZE | 23. 8. 2021 - 09:35 | |
Jan Strakoš | BEKO BIKE TEAM | Masters I 30-39 let | CZE | 23. 8. 2021 - 09:45 | |
Štěpán Bondy | Cycology North Bike club | Mladší chlapci 10-12 let | CZE | 23. 8. 2021 - 10:20 | |
Kristýna Lhotáková | Rohozec Amulet Team | Mladší dívky 10-12 let | CZE | 23. 8. 2021 - 13:20 | |
Tomáš Aust | TLH | Masters III nad 50 let (včetně) | CZE | 23. 8. 2021 - 17:16 | |
Sofie Lhotáková | Rohozec Amulet Team | Naděje II - dívky 7-9 let | CZE | 23. 8. 2021 - 17:20 | |
Geisler Maximilian | Sebnitzer RV1897e.V. | Elita Muži od 17 let (včetně) | DEU | 23. 8. 2021 - 18:18 | |
Nelly Bondy | Cycology North Bike Club | Naděje I - dívky 4-6 let | CZE | 23. 8. 2021 - 20:47 | |
Tereza Austová | Aktivit bike team | Mladší dívky 10-12 let | CZE | 23. 8. 2021 - 21:34 | |
Miloš Nouzák | CYCOLOGY BIKE SHOP | Masters II 40-49 let | CZE | 24. 8. 2021 - 10:33 | |
Roman Tomeš | Cycology North Bike Club | Mladší chlapci 10-12 let | CZE | 24. 8. 2021 - 17:03 | |
Martin HORÁK | BEKO Bike Racing Team | Starší chlapci+kadeti 13-16 let | CZE | 24. 8. 2021 - 18:21 | |
Adam HORÁK | BEKO Bike Racing Team | Starší chlapci+kadeti 13-16 let | CZE | 24. 8. 2021 - 18:23 | |
Eliška HORÁKOKÁ | BEKO Bike Racing Team | Naděje II - dívky 7-9 let | CZE | 24. 8. 2021 - 18:25 | |
Patrick Scholze | Bad Bikers MTB- Sport e.V. | Masters I 30-39 let | DEU | 24. 8. 2021 - 20:00 | |
tomas podrazil | tj sokol hole vrchy | Elita Muži od 17 let (včetně) | CZE | 24. 8. 2021 - 20:35 | |
Radko Draganov | STPA | Masters II 40-49 let | CZE | 25. 8. 2021 - 19:16 | |
Martin Jurka | Ústí nad Labem | Naděje I - chlapci 4-6 let | CZE | 25. 8. 2021 - 20:55 | |
Lukáš Třeska | Cycology North Bike Club | Mladší chlapci 10-12 let | CZE | 26. 8. 2021 - 08:47 | |
Filip Obdrzalek | Claim system sport team | Masters II 40-49 let | CZE | 26. 8. 2021 - 09:25 | |
Jakub Holas | TJ Sokol Holé Vrchy | Elita Muži od 17 let (včetně) | CZE | 26. 8. 2021 - 11:17 | |
Ondřej Dumek | ELEVEN HEAD Cyklolive Team | Naděje II - chlapci 7-9 let | CZE | 26. 8. 2021 - 15:06 | |
Václav Dumek | ELEVEN HEAD Cyklolive Team | Naděje II - chlapci 7-9 let | CZE | 26. 8. 2021 - 15:07 | |
Hedvika Dařbujanová | ELEVEN HEAD CYKLOLIVE JUNIOR TEAM | Naděje I - dívky 4-6 let | CZE | 26. 8. 2021 - 16:17 | |
Ludvík Dařbujan | ELEVEN HEAD CYKLOLIVE JUNIOR TEAM | Naděje II - chlapci 7-9 let | CZE | 26. 8. 2021 - 16:22 | |
Radim Kučera | Beko Bike racing team | Mladší chlapci 10-12 let | CZE | 26. 8. 2021 - 16:44 | |
Nikola Volejníková | Beko Bike Racing Team | Starší dívky+kadetky 13-16 let | CZE | 26. 8. 2021 - 17:48 | |
Natálie Volejníková | Beko Bike Racing Team | Starší dívky+kadetky 13-16 let | CZE | 26. 8. 2021 - 17:52 | |
Kryštof Mertelík | Ckčk | Naděje II - chlapci 7-9 let | CZE | 26. 8. 2021 - 20:20 | |
Jonáš Dlouhý | ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM | Mladší chlapci 10-12 let | CZE | 26. 8. 2021 - 20:25 |