V neděli pokračuje Peklo – GEMA XC Hrádek

MIW_3888V neděli 15. května proběhne ve Varnsdorfu na Hrádku již 4. ročník cyklistického závodu GEMA XC Hrádek. Atraktivní závod horských kol je třetím závodem Pekla severu 2016 a současně zahajovacím dílem seriálu sportovních akcí MandaOne.

GEMA XC Hrádek s tradiční vysokou účastí závodníků převyšující trojciferná čísla láká zejména svou náročností a početnou diváckou kulisou. Dospělácké tratě jsou tak opravdovou výzvou pro všechny nadšené cyklisty. Proto si také ti nejúspěšnější ve všech hlavních kategoriích přijdou na slušné finanční prémie!

Ani na děti se samozřejmě nezapomíná. Na start můžete postavit i své nejmenší, pro které jsou připraveny tratě podle jejich věku (dokonce i novorozenci mají svou kategorii Mrňouskové 0-3 roky!). Chcete-li oslavit Den rodin aktivně, přijeďte třetí květnovou neděli od 10h na varnsdorfský Hrádek.

Prezentace začíná v 8:30. První kategorie startuje v 10:00. Při registraci předem do 12. května je také možné získat výhodnější startovné. Je také poslední šance registrovat tým do soutěže týmů. Tým můžete přihlásit na e-mail peklo.severu@tiscali.cz, Podrobnější informace o soutěži týmů ve článku Soutěž týmů

Další informace o závodu sledujte na stránkách www.pekloseveru.cz, www.mandaone.cz nebo na Facebooku!

 

Video z XC Hrádek 2013:


Autor: Jan Novota

 

Comments are closed