Výsledky – 2016 – 5. závod – XC Dýmník
Kategorie – Mrňouskové
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 4 | Filip Dulanský | Jiřetín pod Jedlovou | 02:36,0 | 186 | |
2. | 2 | Baruška Jindřichová | 02:55,0 | 00:19,0 | 166 | |
3. | 3 | Dana Vetešníková | TT Cyklorenova Cvikov | 04:04,0 | 01:28,0 | 147 |
4. | 1 | Anežka Beranová | 04:52,0 | 02:16,0 | 129 | |
5. | 6 | Matouš Zima | Praha | 05:48,0 | 03:12,0 | 112 |
5 | Eliška Horáková | Junior Cycling Team Liberec | DNF | 0 | 0 |
Kategorie – Naděje I
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 117 | Josef Schäfer | CKL Harrachov | 1:29,41 | 196 | |
2. | 102 | Martin Šlambor | Pakli Sport – Jablonné v Podještědí | 1:31,33 | 0:01,92 | 176 |
3. | 101 | Daniel Stránský | CK Šluknovsko | 1:31,65 | 0:02,24 | 157 |
4. | 103 | Maxmilián Starý | Kama3 | 1:34,01 | 0:04,60 | 139 |
5. | 104 | Eliška Budíčková | CK 1967 Česká Kamenice | 2:12,60 | 0:43,19 | 122 |
6. | 114 | Dominik Slabinoh | Česká Lípa | 2:21,66 | 0:52,25 | 106 |
7. | 106 | Barbora Hašková | LASVIT Bikers | 2:33,53 | 1:04,12 | 91 |
8. | 111 | Tereza Dlouhá | 2:38,83 | 1:09,42 | 77 | |
9. | 107 | Lukáš Hovbel | LASVIT Bikers | 2:43,75 | 1:14,34 | 64 |
10. | 109 | Helena Tumpachová | CK 1967 Česká Kamenice | 2:47,04 | 1:17,63 | 52 |
11. | 119 | Miriam Hoffmann | DAV Zittau | 2:53,24 | 1:23,83 | 41 |
12. | 116 | Viktorka Svobodová | Osečná | 3:14,49 | 1:45,08 | 31 |
13. | 113 | Alžběta Stará | Kama3 | 3:26,01 | 1:56,60 | 22 |
14. | 118 | Ondřej Novák | Jiřetín pod Jedlovou | 4:41,51 | 3:12,10 | 14 |
15. | 112 | Adéla Tumpachová | CK 1967 Česká Kamenice | 4:55,52 | 3:26,11 | 7 |
16. | 115 | Zuzana Juhasová | Česká Kamenice | 5:15,60 | 3:46,19 | 1 |
Kategorie – Naděje II
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 202 | Martin Horák | Junior Cycling Team Liberec | 2:21,73 | 202 | |
2. | 203 | Adam Horák | Junior Cycling Team Liberec | 2:29,42 | 0:07,69 | 182 |
3. | 204 | Jakub Hašek | LASVIT Bikers | 2:30,89 | 0:09,16 | 163 |
4. | 206 | Adam Arnold | HAVEN | 2:30,97 | 0:09,24 | 145 |
5. | 207 | Matouš Půbal | ČKL Harrachov | 2:37,24 | 0:15,51 | 128 |
6. | 208 | Magdaléna Schäferová | ČKL Harrachov | 2:38,06 | 0:16,33 | 112 |
7. | 210 | Vojta Rygl | Bicykl Kříž Team | 2:39,41 | 0:17,68 | 97 |
8. | 201 | Kryštof Patka | LASVIT Bikers | 2:40,52 | 0:18,79 | 83 |
9. | 214 | Lukáš Pávek | Dukla | 2:40,69 | 0:18,96 | 70 |
10. | 209 | Sofie Stránská | CK Šluknovsko | 2:48,61 | 0:26,88 | 58 |
11. | 217 | Vojtěch Šelmeci | Jiřetín pod Jedlovou | 3:02,56 | 0:40,83 | 47 |
12. | 205 | Andělka Břenková | Děčín | 3:03,08 | 0:41,35 | 37 |
13. | 212 | Adam Hovbel | LASVIT Bikers | 3:09,09 | 0:47,36 | 28 |
14. | 216 | Igor Wolinski | Kacper-Rolery.com Polsko | 3:09,90 | 0:48,17 | 20 |
15. | 215 | Lucie Šlamborová | Pakli Sport Klub | 3:12,98 | 0:51,25 | 13 |
16. | 211 | Barbora Nesnídalová | Česká Kamenice | 3:36,23 | 1:14,50 | 7 |
17. | 220 | Lucie Soukupová | CK 1967 Česká Kamenice | 3:39,19 | 1:17,46 | 6 |
18. | 219 | Hynek Břenek | Herby servis | 3:48,04 | 1:26,31 | 5 |
19. | 213 | Jan Landa | Nový Bor | 3:48,82 | 1:27,09 | 4 |
20. | 222 | Stanislav Koch | Varnsdorf | 3:53,06 | 1:31,33 | 3 |
21. | 223 | Emil Palme | Osee Sports | 3:56,24 | 1:34,51 | 2 |
22. | 218 | Marek Patka | LASVIT Bikers | 3:57,29 | 1:35,56 | 1 |
Kategorie – Mladší chlapci
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 302 | Hannes Hoffmann | TSV Grossschönau | 7:17,28 | 195 | |
2. | 301 | Matyáš Pávek | Dukla Liberec – Lawi | 7:19,03 | 0:01,75 | 175 |
3. | 307 | Jonáš Hellmich | Dukla Liberec | 7:47,76 | 0:30,48 | 156 |
4. | 303 | Jakub Šurík | Dukla Liberec | 7:57,77 | 0:40,49 | 138 |
5. | 304 | Lukáš Bělka | Magic bike team | 8:09,80 | 0:52,52 | 121 |
6. | 306 | Jonáš Kudláček | CK Šluknovsko – Bicykl Kříž Team | 8:29,22 | 1:11,94 | 105 |
7. | 305 | Ondřej Čermák | Dukla Liberec | 8:42,03 | 1:24,75 | 90 |
8. | 314 | Radim Zeman | Bike&ski Bakajda | 8:59,53 | 1:42,25 | 76 |
9. | 312 | Tobias Dvořáček | Bicykl Kříž Junior Team | 9:49,82 | 2:32,54 | 63 |
10. | 309 | Franz Hanswald | SRV 1897 eV | 9:50,50 | 2:33,22 | 51 |
11. | 313 | Jan Břenek | Herby servis | 10:22,74 | 3:05,46 | 40 |
12. | 316 | Petr Gebhardt | CK 1967 Česká Kamenice | 11:33,02 | 4:15,74 | 30 |
13. | 361 | Marcel Madrygrat | Zary Cycling | 12:52,21 | 5:34,93 | 21 |
14. | 311 | Filip Wittur | LASVIT Bikers | 13:03,25 | 5:45,97 | 13 |
15. | 315 | Ferdinand Fiebiger | SRV 1897 eV | 14:02,83 | 6:45,55 | 6 |
Kategorie – Starší chlapci + Kadeti
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 411 | Luboš Komínek | Dukla Praha | 26:48,76 | 196 | |
2. | 410 | Petr Follprecht | Nové Strašecí | 28:09,79 | 1:21,03 | 176 |
3. | 401 | Matěj Klaus | Bicykl Kříž Team | 28:22,92 | 1:34,16 | 157 |
4. | 413 | Filip Hanousek | Cyklofit Liberec | 30:11,90 | 3:23,14 | 139 |
5. | 403 | Matouš Dubovecký | Varnsdorf | 31:10,20 | 4:21,44 | 122 |
6. | 405 | Milan Mileret | Libouchec | 32:33,78 | 5:45,02 | 106 |
7. | 409 | Maurice Henke | SRV 1897 eV | 35:53,85 | 9:05,09 | 91 |
8. | 407 | Jaroslav Dörner | Haven Extreme | 36:50,60 | 10:01,84 | 77 |
9. | 406 | Tim Geisler | SRV 1897 eV | 37:11,63 | 10:22,87 | 64 |
10. | 418 | Tomáš Follprecht | Nové Strašecí | 37:57,95 | 11:09,19 | 52 |
11. | 417 | Miroslav Veselý | CK Šluknovsko | 40:46,93 | 13:58,17 | 41 |
12. | 414 | Vojtěch Hladík | Schrodingerův Institut | 43:32,31 | 16:43,55 | 31 |
13. | 415 | Ladislav Zika | Česká Kamenice | 44:54,44 | 18:05,68 | 22 |
14. | 412 | Jaromír Petružálek | Schrodingerův Institut | 46:28,24 | 19:39,48 | 14 |
15. | 416 | Jakub Horký | CK 1967 Česká Kamenice | 47:58,70 | 21:09,94 | 7 |
16. | 404 | Radek Bělka ml. | MAGIC VETERANS | 17:05,69 | -1 | 1 |
Kategorie – Mladší dívky
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 351 | Nela Půbalová | LAWI Author team | 7:56,80 | 184 | |
2. | 354 | Kristýna Ziková | CK 1967 Česká Kamenice | 9:12,27 | 1:15,47 | 164 |
3. | 357 | Anežka Kluchová | Magic bike team | 9:27,50 | 1:30,70 | 145 |
4. | 359 | Anna Gebhardtová | CK 1967 Česká Kamenice | 11:37,88 | 3:41,08 | 127 |
Kategorie – Starší dívky + Kadetky
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 453 | Anna Kovaříková | Beespee.cz | 36:09,57 | 185 | |
2. | 452 | Nikola Boczanová | CK Šluknovsko | 37:51,41 | 1:41,84 | 165 |
3. | 451 | Kateřina Kovaříková | Beespee.cz | 38:00,30 | 1:50,73 | 146 |
4. | 456 | Sára Čermáková | Liberečtí Dukláci | 45:11,21 | 9:01,64 | 128 |
5. | 454 | Johanna Hauswald | SRV 1897 eV | 51:25,09 | 15:15,52 | 111 |
Kategorie – Juniorky
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 502 | Anežka Lhotáková | CK Šluknovsko | 32:07,17 | 184 | |
2. | 501 | Kateřina Zezulová | CK Šluknovsko | 34:51,26 | 2:44,09 | 164 |
3. | 503 | Kateřina Loubková | ROHOZEC AMULET CVIKOV | 37:58,27 | 5:51,10 | 145 |
4. | 504 | Anna Vokounová | KL Sport Děčín | 36:16,47 | -1 | 127 |
Kategorie – Ženy
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 551 | Jana Kovářová | HERBY SERVIS | 38:44,95 | 183 | |
2. | 553 | Katarzyna Wolinska | Kacper-Rolery.com Polsko | 39:45,52 | 1:00,57 | 163 |
3. | 552 | Ivana Kopecká | MK – Cyklo Děčín | 41:48,98 | 3:04,03 | 144 |
Kategorie – Junioři + Muži
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 611 | Pavel Šorf | Haven Team | 1:01:08,00 | 195 | |
2. | 514 | Lukasz Pihulak | Einstel.pl | 1:01:33,00 | 0:25,00 | 175 |
3. | 603 | Filip Dirigl | LASVIT Bikers | 1:02:40,40 | 1:32,40 | 156 |
4. | 601 | Ondřej Petr | Haven Extreme Team | 1:03:27,20 | 2:19,20 | 138 |
5. | 605 | Jan Hlavatý | Bicykl Kříž Team | 1:03:42,70 | 2:34,70 | 121 |
6. | 513 | Marcin Rogowski | Zary Cycling | 1:07:11,70 | 6:03,70 | 105 |
7. | 515 | Nateusz Pihulak | Einstel.pl | 1:10:09,30 | 9:01,30 | 90 |
8. | 512 | Martin Viktora | CK 1967 Česká Kamenice | 1:14:43,20 | 13:35,20 | 76 |
9. | 613 | Filip Srbecký | CK Šluknovsko | 1:17:14,00 | 16:06,00 | 63 |
10. | 614 | David Stárek | CK Šluknovsko | 1:02:16,30 | -1 | 51 |
11. | 615 | Vojtěch Zahradník | 1:05:06,40 | -1 | 40 | |
12. | 511 | David Brauner | SRV 1897 eV | 1:13:36,70 | -1 | 30 |
556 | Michael Kubín | BMC CZ Racing team | DNF | 0 | 0 | |
612 | Adam Hronek | Symbio+Cannondale | DNF | 0 | 0 | |
612 | Maxime Vansteenkiste | CK Šluknovsko | DNF | 0 | 0 |
Kategorie – Veteráni I
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 704 | Herbert Schwarz | HERBY SERVIS | 49:14,20 | 194 | |
2. | 703 | Ivo Machek | Superior | 50:44,40 | 1:30,20 | 174 |
3. | 705 | Pavel Nosek | BMC CZ Racing team | 51:34,10 | 2:19,90 | 155 |
4. | 706 | Jiří Stránský | CK Šluknovsko | 53:05,90 | 3:51,70 | 137 |
5. | 718 | Pavel Vobora | ROHOZEC AMULET TEAM | 55:48,00 | 6:33,80 | 120 |
6. | 719 | Marek Nebesář | BIG SHOCK TEAM | 58:29,70 | 9:15,50 | 104 |
7. | 720 | Aleš Vohanka | CC Varnsdorf | 59:46,20 | 10:32,00 | 89 |
8. | 711 | Krysztof Szlzotka | 1:00:15,90 | 11:01,70 | 75 | |
9. | 713 | Josef Tumpach | CK 1967 Česká Kamenice | 1:00:16,00 | 11:01,80 | 62 |
10. | 716 | Daniel Nosek | MK – Cyklo Děčín | 1:00:27,60 | 11:13,40 | 50 |
11. | 712 | Krysztof Wolinski | Kacper-Rolery.com Polsko | 1:06:07,90 | 16:53,70 | 39 |
12. | 717 | Vladimír Netuka | HERBY SERVIS | 55:18,30 | -1 | 29 |
13. | 714 | Marcin Madrygrat | Zary Cycling | 1:03:10,40 | -1 | 20 |
701 | Jan Novota | CK Šluknovsko | DNF | 0 | 0 |
Kategorie – Veteráni II
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 818 | Zdeněk Arnold | Haven Team | 39:23,09 | 201 | |
2. | 801 | Martin Pleschinger | UNIQUA Jihlava | 39:44,10 | 0:21,01 | 181 |
3. | 806 | Jiří Švorc | BIG SHOCK TEAM | 40:28,64 | 1:05,55 | 162 |
4. | 802 | Václav Ehrlich | Ski Paudera | 42:00,85 | 2:37,76 | 144 |
5. | 811 | Jiří Juhas | Česká Kamenice | 42:48,14 | 3:25,05 | 127 |
6. | 807 | Pavel Vlček | CK 1967 Česká Kamenice | 42:48,49 | 3:25,40 | 111 |
7. | 804 | Koßack Holger | Focus RAPIRO Racing | 42:57,84 | 3:34,75 | 96 |
8. | 809 | Pavel Karban | HERBY SERVIS | 43:22,57 | 3:59,48 | 82 |
9. | 817 | Jan Boczan | autonemecko.cz | 43:53,70 | 4:30,61 | 69 |
10. | 803 | Josef Kroupa | RETOS – ROTOS | 44:49,43 | 5:26,34 | 57 |
11. | 819 | Jan Oswald | 45:33,04 | 6:09,95 | 46 | |
12. | 815 | Daniel Linc | CK 1967 Česká Kamenice | 45:40,71 | 6:17,62 | 36 |
13. | 810 | Jiří Kovařík | beespee.cz | 46:28,13 | 7:05,04 | 27 |
14. | 816 | Roman Horký | CK 1967 Česká Kamenice | 46:59,70 | 7:36,61 | 19 |
15. | 821 | Zdeněk Kohout | RETOS Varnsdorf | 48:08,89 | 8:45,80 | 12 |
16. | 822 | Schenker Hagen | Focus RAPIRO Racing | 49:33,31 | 10:10,22 | 6 |
17. | 813 | Tomáš Bělka | MAGIC VETERANS | 50:06,84 | 10:43,75 | 5 |
18. | 814 | Radek Bělka | MAGIC VETERANS | 50:10,58 | 10:47,49 | 4 |
19. | 823 | Ladislav Vogeltanz | kolbenka bike team | 52:47,71 | 13:24,62 | 3 |
20. | 820 | Gunnar Klemm | Team Buschmühle | 56:27,40 | 17:04,31 | 2 |
21. | 812 | Jens Hauswald | SRV 1897 eV | 40:01,84 | -1 | 1 |
Kategorie – Veteráni III
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 901 | Dalibor Homolka | Bohemie Nový Bor | 48:59,00 | 185 | |
2. | 907 | Václav Zemler | Nazdrař Bůh | 51:28,52 | 2:29,52 | 165 |
3. | 903 | Karel Bouška | MAGICVETERANS | 53:47,36 | 4:48,36 | 146 |
4. | 904 | Petr Vokoun | KL sport Děčín | 55:08,40 | 6:09,40 | 128 |
5. | 905 | Václav Šimonek | CykloClub Varnsdorf | 58:11,07 | 9:12,07 | 111 |