2018 – Výsledky – 4. závod – Fofr cup, 30.6.2018
- Mrňouskové
- Naděje I chlapci
- Naděje I dívky
- Naděje II chlapci
- Naděje II dívky
- Mladší chlapci
- Mladší dívky
- Starší chlapci + Kadeti
- Starší dívky + Kadetky
- Juniorky + Ženy
- Junioři + Muži
- Veteráni I
- Veteráni II
- Veteráni III
Kategorie – Mrňouskové
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 2 | Matouš Zima | CK 1967 Česká Kamenice | 0:03:21 | 191 | |
2. | 3 | Jonáš Novák | CK 1967 Česká Kamenice | 0:03:48 | 0:00:27 | 171 |
3. | 11 | Lukáš Kmenta | Prysk | 0:03:57 | 0:00:36 | 152 |
4. | 4 | Kristýna Maxová | Česká Lípa | 0:04:37 | 0:01:16 | 134 |
5. | 6 | Karolína Vohradníková | Děčín | 0:05:03 | 0:01:42 | 117 |
6. | 8 | Jáchym Ficenec | Hájenka Prysk | 0:06:27 | 0:03:06 | 101 |
7. | 9 | Sofie Kolářová | Česká Kamenice | 0:06:36 | 0:03:15 | 86 |
8. | 10 | Petr Stejskal | Prysk | 0:06:54 | 0:03:33 | 72 |
9. | 1 | Markéta Zimová | CK 1967 Česká Kamenice | 0:09:55 | 0:06:34 | 59 |
10. | 5 | Tomáš Dvořák | Česká Kamenice | 0:10:30 | 0:07:09 | 47 |
0. | 7 | Lukáš Báča | Praha | DNF | 0 | 0 |
Kategorie – Naděje I chlapci
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 103 | Jakub Šorf | SK Svojkov HAVEN Team | 0:03:14 | 188 | |
2. | 105 | Filip Dulanský | HERBY Servis | 0:04:09 | 0:00:55 | 168 |
3. | 104 | Ondřej Novák | CK1967 Česká Kamenice | 0:04:12 | 0:00:58 | 149 |
4. | 108 | Robin Sedlák | SK Svojkov HAVEN Team | 0:04:34 | 0:01:20 | 131 |
5. | 102 | Kryštof Mertelík | Velký Grunov | 0:04:48 | 0:01:34 | 114 |
6. | 107 | Vojtíšek Hammer | Telnice | 0:03:44 | -1 | 98 |
7. | 109 | Štěpán Novotný | Česká Lípa | 0:04:36 | -1 | 83 |
8. | 106 | Dominik Holub | Děčín | 0:06:27 | -1 | 69 |
Kategorie – Naděje I dívky
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 151 | Lola Vobrová | Aktivit Nový Bor | 0:04:07 | 190 | |
2. | 154 | Lucie Rusňáková | VELO Akademie Kladno | 0:04:43 | 0:00:36 | 170 |
3. | 163 | Klára Ficenecová | Hájovna Prysk | 0:04:56 | 0:00:49 | 151 |
4. | 156 | Alžběta Stará | KAMA 3 | 0:06:08 | 0:02:01 | 133 |
5. | 158 | Hermiona Lhotská | Žatec | 0:06:17 | 0:02:10 | 116 |
6. | 152 | Adéla Tumpachová | CK 1967 Česká Kamenice | 0:06:55 | 0:02:48 | 100 |
7. | 160 | Karolína Palečková | Rumburk | 0:07:00 | 0:02:53 | 85 |
8. | 161 | Sofia Palečková | Rumburk | 0:07:01 | 0:02:54 | 71 |
9. | 157 | Kateřina Stará | KAMA 3 | 0:04:09 | -1 | 58 |
0. | 162 | Karolína Báčová | Praha | DNF | 0 | 0 |
Kategorie – Naděje II chlapci
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 201 | Kevin Poser | IKA Chemnitz / RSV Frankeuberg | 0:04:20 | 194 | |
2. | 202 | Petr Sárközi | Bicykl Kříž Team Ústí n.L. | 0:04:34 | 0:00:14 | 174 |
3. | 203 | David Jílek | Bicykl Kříž Team Ústí n.L. | 0:04:36 | 0:00:16 | 155 |
4. | 207 | Maxmilián Starý | KAMA3 | 0:05:07 | 0:00:47 | 137 |
5. | 205 | Martin Šlambor | Pakli Sport – Jablonné v P. | 0:05:08 | 0:00:48 | 120 |
6. | 211 | Dominik Slabion | Aktivit Nový Bor | 0:05:10 | 0:00:50 | 104 |
7. | 206 | Jakub Souček | Bicykl Kříž Team Ústí n.L. | 0:05:12 | 0:00:52 | 89 |
8. | 209 | Rosťa Synek | HERBY SERVIS | 0:05:16 | 0:00:56 | 75 |
9. | 212 | Fabrice Henke | Sebnitzer RV 1897 e.V. | 0:05:19 | 0:00:59 | 62 |
10. | 213 | Hendrik Schäfer | Sebnitzer RV 1897 e.V. | 0:05:22 | 0:01:02 | 50 |
11. | 210 | Čeněk Herudek | Cvikov | 0:05:55 | 0:01:35 | 39 |
12. | 214 | Ondřej Vohradník | Děčín | 0:06:06 | 0:01:46 | 29 |
13. | 215 | Vojtěch Brada | Kamenický Šenov | 0:06:07 | 0:01:47 | 20 |
14. | 208 | Matěj Švadlenka | Kamenický Šenov | 0:04:38 | -1 | 12 |
Kategorie – Naděje II dívky
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 257 | Eliška Budíčková | CK 1967 Česká Kamenice | 0:04:41 | 192 | |
2. | 251 | Lucie Soukupová | CK 1967 Česká Kamenice | 0:04:44 | 0:00:03 | 172 |
3. | 253 | Nelly Kussmannová | Bicykl Kříž Team Ústí n.L. | 0:04:47 | 0:00:06 | 153 |
4. | 254 | Linda Vobrová | Aktivit Nový Bor | 0:04:55 | 0:00:14 | 135 |
5. | 256 | Adéla Pokorná | Bitters Superior Cyklofit Team | 0:04:58 | 0:00:17 | 118 |
6. | 261 | Lene Hausmannn | Sebnitzer RV 1897 e.V. | 0:05:22 | 0:00:41 | 102 |
7. | 259 | Viktorie Nováková | H2N | 0:05:23 | 0:00:42 | 87 |
8. | 260 | Kamila Rusňáková | VELO Akademie Kladno | 0:05:50 | 0:01:09 | 73 |
9. | 262 | Ema Ficenecová | Hájovna Prysk | 0:06:01 | 0:01:20 | 60 |
10. | 159 | Helena Tumpachová | CK 1967 Česká Kamenice | 0:06:14 | 0:01:33 | 48 |
11. | 258 | Karolína Horká | CK 1967 Česká Kamenice | 0:06:22 | 0:01:41 | 37 |
12. | 263 | Soňa Kmentová | Horní Prysk | 0:06:46 | 0:02:05 | 27 |
Kategorie – Mladší chlapci
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 307 | Adam Arnold | HAVEN Team | 0:07:54 | 185 | |
2. | 301 | Jakub Ranš | Bicykl Kříž Team Ústí n.L. | 0:08:31 | 0:00:37 | 165 |
3. | 303 | Vojtěch Šelmeci | HERBY Servis | 0:08:46 | 0:00:52 | 146 |
4. | 305 | Petr Gebhardt | CK 1967 Česká Kamenice | 0:10:04 | 0:02:10 | 128 |
5. | 306 | Jakub Žák | Bicykl Kříž Team Ústí n.L. | 0:10:17 | 0:02:23 | 111 |
Kategorie – Mladší dívky
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 352 | Anežka Kluchová | Aktivit Nový Bor | 0:08:11 | 188 | |
2. | 351 | Klára Cebulová | Bitters Superior Cyklofit Team | 0:08:34 | 0:00:23 | 168 |
3. | 359 | Anička Gebhardtová | CK 1967 Česká Kamenice | 0:09:36 | 0:01:25 | 149 |
4. | 356 | Karolína Lánová | Bicykl Kříž Team Ústí n.L. | 0:09:49 | 0:01:38 | 131 |
5. | 357 | Lucie Šlamborová | Pakli Sport – Jablonné v P. | 0:10:00 | 0:01:49 | 114 |
6. | 353 | Tereza Zemanová | CK 1967 Česká Kamenice | 0:10:06 | 0:01:55 | 98 |
7. | 355 | Jana Kovářová | Herby servis | 0:10:24 | 0:02:13 | 83 |
8. | 358 | Jarmila Nováková | H2N | 0:10:47 | 0:02:36 | 69 |
Kategorie – Starší chlapci + Kadeti
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 401 | Tim Geisler | Sebnitzer RV 1897 e.V. | 0:26:41 | 189 | |
2. | 406 | Hannes Hoffmann | TSV Grossshőnau | 0:27:24 | 0:00:43 | 169 |
3. | 403 | Lukáš Bělka | Aktivit Nový Bor | 0:27:53 | 0:01:12 | 150 |
4. | 402 | Maximilian Geisler | Sebnitzer RV 1897 e.v. | 0:28:15 | 0:01:34 | 132 |
5. | 409 | Oscar Grossmann | Sebnitzer RV 1897 e.V. | 0:28:16 | 0:01:35 | 115 |
6. | 404 | Maurice Henke | Sebnitzer RV 1897 e.V. | 0:30:24 | 0:03:43 | 99 |
7. | 408 | Vítek Herudek | Cvikov | 0:28:11 | -1 | 84 |
8. | 407 | Jakub Horký | CK 1967 Česká Kamenice | 0:28:44 | -1 | 70 |
9. | 410 | Filip Wittur | TJ Stadion Nový Bor | 0:28:52 | -2 | 57 |
Kategorie – Starší dívky + Kadetky
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 451 | Eliška Smržová | Bicykl Kříž Team | 0:29:49 | 183 | |
2. | 452 | Kateřina Kovaříková | Beespee.cz | 0:26:46 | -1 | 163 |
3. | 453 | Anna Kovaříková | Beespee.cz | 0:26:59 | -1 | 144 |
Kategorie – Juniorky + Ženy
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 513 | Ivana Loubková | ROHOZEC AMULET CVIKOV | 1:19:19 | 192 | |
2. | 510 | Ita Krafková | TT Cyklorenova Cvikov | 1:25:18 | 0:05:59 | 172 |
3. | 507 | Katarzyna Wolinska | Kacper-Rowery | 1:30:32 | 0:11:13 | 153 |
4. | 502 | Jana Kovářová | Herby servis | 1:31:48 | 0:12:29 | 135 |
5. | 508 | Sylwa Górna | Žary | 1:36:41 | 0:17:22 | 118 |
6. | 503 | Johana Hauswald | Sebnitzer RV 1897 e.V. | 1:46:26 | 0:27:07 | 102 |
7. | 509 | Tereza Holubová | ICS | 1:49:20 | 0:30:01 | 87 |
8. | 511 | Eliška Boušková | Magic Veterans | 2:01:03 | 0:41:44 | 73 |
9. | 512 | Markéta Šmidílková | Jiřetín pod Jedlovou | 2:11:36 | 0:52:17 | 60 |
10. | 514 | Lenka Ziková | Benešov n.Pl. | 2:20:17 | 1:00:58 | 48 |
11. | 515 | Dana Dvořáková | Č.Kamenice | 2:20:18 | 1:00:59 | 37 |
12. | 506 | Hana Kracmanová | CK 1967 Česká Kamenice | 2:34:47 | 1:15:28 | 27 |
Kategorie – Junioři + Muži
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 610 | Frederik Hähnel | Sebnitzer RV 1897 e.V. | 1:01:46 | 206 | |
2. | 613 | Jiří Šorm | Aerotec | 1:02:03 | 0:00:17 | 186 |
3. | 623 | Jan Brňák | Active Tour Cycling Team | 1:02:04 | 0:00:18 | 167 |
4. | 615 | Pavel Šorf | Haven | 1:02:55 | 0:01:09 | 149 |
5. | 601 | Zbyněk Růžička | SKI Paudera | 1:02:56 | 0:01:10 | 132 |
6. | 603 | Lukasz Pihulak | EInstel.PL Zary | 1:03:25 | 0:01:39 | 116 |
7. | 602 | Paul Lichan | 2 Rad Henke / Dresden | 1:06:22 | 0:04:36 | 101 |
8. | 619 | Dominik Hovorka | Aktivit Nový Bor | 1:11:15 | 0:09:29 | 87 |
9. | 624 | Jan Osvald | Mercedes Benz Eleven Mitas | 1:11:40 | 0:09:54 | 74 |
10. | 622 | Jan Jabůrek | Stark Cycling Team | 1:11:43 | 0:09:57 | 62 |
11. | 6271 | Michael Német | Würth MTB Racing Team | 1:11:45 | 0:09:59 | 51 |
12. | 616 | Filip Dirigl | Polevsko | 1:11:58 | 0:10:12 | 41 |
13. | 620 | Michal Vild | SAC Bělá pod Bezdězem | 1:12:42 | 0:10:56 | 32 |
14. | 618 | Ondřej Babický | Aktivit Bike Team | 1:13:32 | 0:11:46 | 24 |
15. | 612 | Martin Viktora | CK 1967 Česká Kamenice | 1:15:23 | 0:13:37 | 17 |
16. | 606 | Aleš Vodička | Bike Live Praha | 1:15:41 | 0:13:55 | 11 |
17. | 609 | Petr Kaštánek | Herby servis | 1:16:59 | 0:15:13 | 10 |
18. | 625 | Miroslav Veselý | Active Tour Cycling Team | 1:17:03 | 0:15:17 | 9 |
19. | 617 | Jarda Dörner | SK Svojkov HAVEN | 1:20:19 | 0:18:33 | 8 |
20. | 614 | Jiří Machačny | Česká Kamenice | 1:21:54 | 0:20:08 | 7 |
21. | 626 | Vladimír Nevole | Hmyzáci | 1:25:40 | 0:23:54 | 6 |
22. | 611 | Jakub Rulf | Děčín | 1:25:58 | 0:24:12 | 5 |
23. | 607 | Jan Brodský | Brandýs nad Labem | 1:41:45 | 0:39:59 | 4 |
24. | 608 | David Kurv | Kamenický Šenov | 1:46:57 | 0:45:11 | 3 |
0. | 621 | Matouš Dubovecký | Dumstav | DNF | 0 | 0 |
0. | 6261 | Jarolím Rudolf | Horňáci Rumburk | DNF | 0 | 0 |
Kategorie – Veteráni I
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 714 | Aleš Strnad | Bitters Superior Cyklofit | 1:01:56 | 201 | |
2. | 701 | Patrik Scholze | Bad-Bikers MTB Sport e.V. | 1:04:46 | 0:02:50 | 181 |
3. | 703 | Lukáš Bureš | CK Kolokrám | 1:06:20 | 0:04:24 | 162 |
4. | 716 | Aleš Vohanka | CykloClub Varnsdorf | 1:11:24 | 0:09:28 | 144 |
5. | 721 | Jakub Conk | TT Cyklorenova Cvikov | 1:11:39 | 0:09:43 | 127 |
6. | 704 | Tomáš Viktora | CK 1967 Česká Kamenice | 1:12:06 | 0:10:10 | 111 |
7. | 709 | Jörn Rössler | Sebnitzer RV 1897 e.V. | 1:13:21 | 0:11:25 | 96 |
8. | 715 | Jan Šusta | Symbio + Energy | 1:13:22 | 0:11:26 | 82 |
9. | 705 | Jaroslav Mamaj | Active cyklo Tour | 1:15:40 | 0:13:44 | 69 |
10. | 712 | Antonín Kudi | Doksy | 1:17:09 | 0:15:13 | 57 |
11. | 706 | Zdeněk Hammer | Litoměřice | 1:21:43 | 0:19:47 | 46 |
12. | 707 | David Fírer | Česká Lípa | 1:21:56 | 0:20:00 | 36 |
13. | 718 | Martin Coufal | Salaegro Medical Racing Team | 1:24:57 | 0:23:01 | 27 |
14. | 713 | Jakub Hejda | Mimoň | 1:27:46 | 0:25:50 | 19 |
15. | 720 | Tomáš Šmidílek | Jiřetín pod Jedlovou | 1:34:35 | 0:32:39 | 12 |
16. | 711 | Josef Brada | Bike base | 1:40:35 | 0:38:39 | 6 |
17. | 710 | Petr Stejskal | Prysk | 1:40:41 | 0:38:45 | 5 |
18. | 717 | Milan Novák | MILSPORT | 1:41:15 | 0:39:19 | 4 |
19. | 708 | Jan Ficenec | Hájovna Prysk | 1:44:11 | 0:42:15 | 3 |
20. | 719 | Martin Franz | Kolokrám Kamenický Šenov | 1:47:51 | 0:45:55 | 2 |
21. | 7181 | Jakub Sucharda | Krásná Lípa | 1:58:45 | 0:56:49 | 1 |
Kategorie – Veteráni II
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 839 | Jakub Svoboda | Kolokrám | 1:04:42 | 218 | |
2. | 801 | Herbert Schwarz | TJ Rumburk | 1:06:19 | 0:01:37 | 198 |
3. | 837 | Tomáš Kolařík | Cyklorenova Cvikov | 1:07:33 | 0:02:51 | 179 |
4. | 816 | Zdeněk Arnold | HAVEN team | 1:07:42 | 0:03:00 | 161 |
5. | 805 | Andreas Hennig | Massen | 1:09:34 | 0:04:52 | 144 |
6. | 831 | Miloš Nouzák | 1:09:58 | 0:05:16 | 128 | |
7. | 830 | Radek Tůma | Rajec Trek | 1:11:02 | 0:06:20 | 113 |
8. | 820 | Karel Jirák | Tempish Stráž pod Ralskem | 1:11:07 | 0:06:25 | 99 |
9. | 804 | Josef Kroupa | Retos-Rotos / Bohemia Coffe | 1:11:28 | 0:06:46 | 86 |
10. | 833 | Jiří Juhas | CVK | 1:11:39 | 0:06:57 | 74 |
11. | 825 | Martin Dubovecký | Varnsdorf Dumstav | 1:11:40 | 0:06:58 | 63 |
12. | 829 | Martin Wendler | SK Žizníkov | 1:11:42 | 0:07:00 | 53 |
13. | 832 | Jan Osvald | Mercedes Benz Eleven Mitas | 1:11:56 | 0:07:14 | 44 |
14. | 838 | Karel Kříž | Jiřetín pod Jedlovou | 1:12:41 | 0:07:59 | 36 |
15. | 827 | Zdenek Kohout | ReTOS | 1:13:57 | 0:09:15 | 29 |
16. | 835 | Pavel Vlček | Česká Kamenice | 1:15:54 | 0:11:12 | 23 |
17. | 836 | Hynek Husák | Nový Bor | 1:16:58 | 0:12:16 | 22 |
18. | 817 | Dietrich Seifert | KC Friensteiner 1908 | 1:17:02 | 0:12:20 | 21 |
19. | 818 | Jan Lebduška | KSM Hrádek | 1:17:04 | 0:12:22 | 20 |
20. | 826 | Jiří Hájek | CK 1967 Česká Kamenice | 1:17:54 | 0:13:12 | 19 |
21. | 821 | Jan Boczan | autonemecko.cz | 1:18:56 | 0:14:14 | 18 |
22. | 811 | Jiří Kovařík | Beespee.cz | 1:19:56 | 0:15:14 | 17 |
23. | 813 | Ondřej Zábranský | CC Varnsdorf | 1:20:28 | 0:15:46 | 16 |
24. | 822 | Kamil Krejný | Aktivit Bike Team | 1:20:29 | 0:15:47 | 15 |
25. | 834 | David Urbanec | Eleven Mercedes Mitas | 1:20:54 | 0:16:12 | 14 |
26. | 810 | Roman Horký | CK 1967 Česká Kamenice | 1:21:39 | 0:16:57 | 13 |
27. | 824 | Miloš Bartoníček | CVK-Česká Kamenice | 1:22:59 | 0:18:17 | 12 |
28. | 823 | Miroslav Pröller | Česká Lípa | 1:25:39 | 0:20:57 | 11 |
29. | 819 | Miloš Procházka | CC Varnsdorf | 1:28:29 | 0:23:47 | 10 |
30. | 828 | Jakub Frajkovský | Brozánky | 1:28:30 | 0:23:48 | 9 |
31. | 812 | Jens Hauswald | SRV 1897 e V | 1:28:44 | 0:24:02 | 8 |
32. | 807 | Jiří Horký | CK 1967 Česká Kamenice | 1:34:38 | 0:29:56 | 7 |
33. | 814 | Libor Kmenta | Prysk | 1:34:46 | 0:30:04 | 6 |
34. | 815 | Pavel Hišem | Liberec | 1:42:49 | 0:38:07 | 5 |
35. | 808 | Roman Hulbach | Děčín | 1:47:05 | 0:42:23 | 4 |
36. | 806 | Hrafntyna Mýrdasjökul | CK 1967 Česká Kamenice | 2:38:40 | 1:33:58 | 3 |
0. | 809 | Pavel Horký | CK 1967 Česká Kamenice | DNF | 0 | 0 |
0. | 840 | Lukáš Povondra | Kolokrám | DNF | 0 | 0 |
Kategorie – Veteráni III
Pořadí | St. č. | Jméno a Příjmení | Team | Čas | Odstup | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 918 | Vladimír Paudera | Ski Paudera | 1:11:04 | 205 | |
2. | 913 | Martin Marczi | 1:11:41 | 0:00:37 | 185 | |
3. | 902 | Radek Ščučka | SkiPauderaStaré Splavy | 1:11:44 | 0:00:40 | 166 |
4. | 903 | Uwe Mosig | Sebnitzer RV 1897 e.V. | 1:14:20 | 0:03:16 | 148 |
5. | 905 | Karel Bouška | MAGICVETERANS | 1:16:04 | 0:05:00 | 131 |
6. | 914 | Roman Široký | Děčín reality Široký | 1:16:05 | 0:05:01 | 115 |
7. | 904 | Karel Bezchleba | Jiřetín pod Jedlovou | 1:16:27 | 0:05:23 | 100 |
8. | 907 | Robert Seidl | Nový Bor | 1:19:20 | 0:08:16 | 86 |
9. | 912 | Václav Pavlíček | SUNBIKE | 1:19:51 | 0:08:47 | 73 |
10. | 917 | Luděk Šaník | KC Pivovar Vratislavice | 1:20:27 | 0:09:23 | 61 |
11. | 921 | Miroslav Vohnout | 1:21:55 | 0:10:51 | 50 | |
12. | 1003 | Zdeněk Mrkvička | 1:22:58 | 0:11:54 | 40 | |
13. | 1002 | Vladimír Német | Würth MTB Racing Team | 1:24:58 | 0:13:54 | 31 |
14. | 910 | Radko Kamenický | TJ Rumburk-Kola Brabec | 1:25:29 | 0:14:25 | 23 |
15. | 911 | Petr Vokoun | KL sport Děčín | 1:25:59 | 0:14:55 | 16 |
16. | 908 | Michal Ficenec | Slavia Karlovy Vary | 1:27:58 | 0:16:54 | 10 |
17. | 916 | Jiří Strnad | KC Kooperativa | 1:32:34 | 0:21:30 | 9 |
18. | 906 | Miloš Žák | Ústí n.L. | 1:33:17 | 0:22:13 | 8 |
19. | 920 | Václav Šimonek | CykloClub Varnsdorf | 1:33:47 | 0:22:43 | 7 |
20. | 1004 | Ladislav Vogeltanz | kolbenka bike team | 1:37:22 | 0:26:18 | 6 |
21. | 915 | Vojtěch Marek | CK 1967 Česká Kamenice | 1:38:11 | 0:27:07 | 5 |
22. | 909 | Radoslav Rygál | Kryštofovo Údolí | 1:40:07 | 0:29:03 | 4 |
23. | 1000 | Josef Krejčí | Aktivit | 1:46:56 | 0:35:52 | 3 |
24. | 922 | Jiří Fabry | CC Varnsdorf | 1:49:02 | 0:37:58 | 2 |
0. | 919 | Pavel Vošvrda | Nový Bor | DNF | 0 | 0 |