Maraton Fofr cup jako finále Peklo Severu 2020

Do Horního Prysku se v sobotu 19. září sjedou závodníci všech výkonnostních kategorií. Cyklistický seriál Peklo Severu 2020 připravili finálový závod letošního ročníku, maraton Fofr cup. Zázemí závodu je v turisticky oblíbené obci Prysk. Atraktivní a technicky nenáročný závod určený pro všechny věkové i výkonností kategorie tradičně nabízí skvělé výkony elitních jezdců i zážitek pro sportovní nadšence. Online přihlašování je spuštěné v sekci přihlášky, uzávěrka je ve čtvrtek 17. září. Součástí bude také vyhlašování celkových výsledků a slosování věrnostních cen.

Trasa dlouhá lehce přes třicet kilometrů vede po zpevněných a lesních cestách prostředím CHKO Lužické hory, v okolí turisticky atraktivních a oblíbených obcí Prysk, Mlýny a Kytlice. Vybraná místa tratě nabízí neopakovatelné úseky a výhledy, kvůli kterým stojí za to přijet závodit. Na své si díky rychlé, atraktivní a nenáročné trati přijdou jak nejlepší závodníci, tak i hobby cyklisté. Přijeďte společně si zazávodit a strávit  sportovní den s celou rodinou. Startují kategorie od nejmenších dětí, přes aktivní cyklisty i závodníci kategorie Elite. Pro závodníky do 16 let je připraven okruhový cross-country závod dle vypsaných kategorií.

  

Prezentace závodu bude probíhat od 8:30 u koupaliště v Horním Prysku. Start prvních dětských kategorií je v 10:00. Hlavní závod startuje ve 14:00. Samozřejmostí je zajištění hudebního doprovodu, občerstvení (každý závodník na hlavní trase dostane poukázku na jídlo), komentování závodu nebo zdravotnické zajištění. Propozice najdete na www.pekloseveru.cz nebo Facebooku www.facebook.com/PekloSeveru. Detaily k vyhlášení nejlepších a slosování věrnostních cen i další informace budou zveřejněny v následujících dnech.

 

 

 

 

Comments are closed