Oprava výsledků a omluva pořadatelů

Vinou chyby při zpracování konečných celkových výsledků došlo k tomu, že byly načteny chybné body u dvou závodnic. Konkrétně se jedná o první a druhou v pořadí posledního závodu O pohár starosty města Česká Kamenice v kategorii Starší dívky + Kadetky.

Děvčata byla správně vyhlášena po závodě, byla i správně vyhlášena v celkovém pořadí (1. a 2. v celkových výsledcích), ale zmíněná chyba měla vliv na pořadí v soutěži týmů.

Konkrétně: 

– ve starších dívkách vyhrála Nikola Boczanová a druhá byla Kateřina Kovaříková
– ve výsledcích na www.pekloseveru.cz byla jejich jména prohozená – Nikola je psaná jako druhá a Kateřina jako první
– navíc obě měli nesprávný počet bodů – Nikola má 158 za druhé místo a Kateřina má 165 za první, správně je ovšem 185 za první a 165 za druhé
– tyto dvě chyby se promítly i do celkového hodnocení – tady se ovšem na pořadí nic neměnilo. Děvčata byly v celkových vyhlášeny správně, jen jejich konečný počet bodů je jiný (vyšší)
– z celkových výsledků se ale chybné počty bodů promítly do soutěže družstev – CK Šluknovsko nemá být třetí s 4.568 body, ale druhé s 4.595 body a Liberečtí dukláci nemají být druzí, jejich počet bodů se nemění – 4.573 b.

Po opravě této chyby se pořadí změnilo tak, že na druhém místě je správně tým CK Šluknovsko s počtem bodů 4.595 a na třetím místě je tým Liberečtí dukláci s počtem bodů 4.573.

Výsledky jsou opravené, takže na www.pekloseveru.cz najdete aktuální správnou konečnou podobu všech výsledků (jednotlivci v závodě, jednotlivci celkem a týmy).

Pořadatelé Pekla Severu se za chybu dotčeným omlouvají.

Comments are closed