Peklo Severu mění termínovku

Současná situace prozatím změnila život nás všech. Mnozí z vás opatrně trénují, a to je dobře. Důležitou zprávou je, že Peklo Severu 2020 bude. Jako pořadatelé reagujeme na současnou situaci a plánujeme změny. Snažíme se Peklo Severu připravit v podobě co nejbližší původnímu plánu. Je ale jasné, že některým změnám se nevyhneme. To, co dělá Peklo peklem, ale plánujeme zachovat. A nejdůležitější součást Peklo Severu jste vy – závodníci. 

Je jasné, že nyní nelze s jistotou říct skoro nic. Zachováváme chladnou hlavu a připravujeme různé variaty. Prohlídněte seznam novinek, které aktuálně víme:

  1. 29. Sebnitzer MTB-Cup se letos neuskuteční. Je nám velmi líto tento tradiční otvírák Pekla Severu zrušit. Ovšem fakt, že se jede z kraje sezóny, navíc v Německu komplikuje pořádání do takové míry, že nedává smysl hledat náhradní termín. Závod původně plánovaný na 3. květen se v kalendáři Peklo Severu objeví znovu příští rok.
  2. GEMA XC Hrádek, původně druhý závod Peklo Severu 2020 plánovaný na 16. květen, se odkládá na 29. srpen. V tu dobu už, doufáme, bude situace normální a ve Varnsdorfu se sejdeme ve velkém počtu.
  3. Dva červnové závody, tj. Fofr cup a O pohár starosty města, jsou prozatím stále plánované na původní termíny. Na konci dubna padne rozhodnutí o těchto závodech, a to podle aktuální informace. Jako pořadatelé uděláme vše pro zachování co největšího počtu závodů. Letos nás čeká jubilejní 25. ročník závodu Fofr cup, a i proto si tento závod nechceme nechat vzít i za cenu přeložení na jiný termín.

Už jisté změny termínů jsou na webu i Facebooku. Sledujte nás i nadále. S dalšími novinkami se ozveme nejpozději koncem dubna. Děkujeme za přízeň, buďte opatrní a brzy zase naviděnou!

Comments are closed