Finále 2022

Diese Seite ist nicht ins Deutsche übersetzt. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

Po loňské úspěšné premiéře se znovu vrátíme na zábavný okruh. Rychlý start, žádný těžký terén ,za to hodně předjíždění. Závody budou o pár minut kratší než obvykle, ale intenzita bude vysoká. Kdo nejdéle vydrží vysoké tempo, vyhrává. A jde o hodně. Ve spoustě kategorií ještě není rozhodnuto o nejlepších třech. Kdo si večer dojde pro medaili za celou sezónu se může rozhodnout v poslední zatáčce před cílem. Nenechte si ujít příležitost získat medaili Peklo Severu 2022!

Praktické informace k záverečnému vyhlášení

Záverečné vyhlašování Peklo Severu 2022 proběhne přímo v zázemí posledního závodu. Na místě bude občerstvení, káva, pivo, víno, limča i spoustu míst k sezení. Celý program začne po zpracování všech výsledků, přibližně krátce po 16:00. Začne se vyhlašováním nejlepších závodníků letošní sezóny. Prosíme všechny, kteří očekávají umístění mezi nejlepšími třemi, aby se zúčastnili vyhlášení. Poté proběhne slosování věrnostních cen pro všechny závodníky, kteří se zúčastnili všech závodů letošní sezóny. Parkování bude možné v přilehlém okolí, míst bude dostatek. Případné dotazy piště třeba na sociální sítě nebo na email peklo.severu@tiscali.cz

Těšíme se na vás!

Kommentare sind geschlossen.