Přání se plní, startujeme!

Fofr cup, úvodní díl Pekla Severu 2021 startuje 20. června. Bude to 274 dnů od posledního závodu. 274 dnů čekání na další start. Pandemie nekompromisně ovlivnila životy nás všech. Trénování na kole sice byla jedna z mála věcí, která se dala během lockdownu dělat, ale závodní atmosféru takový trénink nenahradí. Teď se všichni znovu můžeme sejít, užít si sportovní den, porovnat síly nebo prostě jen pokecat s přáteli. Fofr cup je závod pro ostřílené borce i pro hobby závodníky. Registrace jsou otevřené na www.pekloseveru.cz/registrace, všichni jste zváni. Startujeme!

Žádné dramatické změny nás v letošním roce na závodech nečekají. Peklo Severu tradičně staví na své otevřenosti pro všechny. Registrace předem zůstává dobrovolná, přihlašování v den závodu na místě je vždy otevřeno. Ještě stále se nám daří udržet ceny startovného podobné jako v minulých letech. Na Pekle Severu vždy víte, co za startovné dostáváte.

V kategoriích dochází k jedné změně. V letošním roce poprvé po 5 letech nevypisujeme kategorii Mrňousků, a to z důvodů komplikované organizace těchto závodů. Pak už je to ale klasika. Těšit se můžete na závody od Nadějí až po Masters a Elitu. Nově se také nevypisuje soutěž družstev, o kterou byl v poslední době stále menší zájem. Ve finálový den 18. září pak bude vyhlášeno celkové hodnocení i věrnostní ceny.

Těšíme se na startu!

Comments are closed