Peklo Severu poprvé v polevském bikeparku

Diese Seite ist nicht ins Deutsche übersetzt. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

Zcela novým závodem pokračuje v neděli 19. sprna Peklo Severu 2018. 1. ročník cross-country závodu Okolo polevských obrů se jede na nově otevřeném bikeparku na Polevsku. Prostřední bikeparku zaručuje atraktivní podívanou pro diváky i zážitek pro závodníky.

Závodníky všech kategorií prověří lesní tratě Lužických hor. Závod je situován kolem nově vytvořeného bikeparku v Polevsku, část trati vede přímo po trailech. Přijeďte si zazávodit a strávit sportovní den s celou rodinou.

Stejně jako na ostatních závodech Peklo Severu, i zde jsou vypsány kategorie od nejmenších dětí (Mrňouskové 0-3 roky) až po Veterány. Protože jeden ze standardů Pekla Severu je otevřenost všem v jakékoliv výkonnostní, nebo věkové kategorii, nově je vypsána také kategorie  OPEN – bez rozdílu věku a pohlaví. Přijeďte a zkuste si atmosféru skutečného závodu na 2 okruzích.

Prezentace závodu začne v 9 hodin v areálu bikeparku na sjezdovce v Polevsku. Program celého dne zahájí děti startem v 10 hodin, hlavní závod dne pak startuje ve 13:30. Parkování a občerstvení je zajištěno v prostorách areálu. Každý závodník od juniorských kategorií dostane poukaz na jídlo zdarma. Propozice a další informace najdete v sekci závody a výsledky a www.facebook.com/PekloSeveru.

Těšíme se na vaši účast, sportovní den a nadšené závodníky i diváky.


Závod pořádá Sportovní areál Polevsko www.polevsko.ski a www.facebook.com/polevsko.ski.

Kommentare sind geschlossen.