Přihlašování na 28. MTB-Cup Sebnitz

Diese Seite ist nicht ins Deutsche übersetzt. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

Už tuhle neděli startujeme Peklo Severu 2019. Ještě stále se můžete přihlásit na závod předem. Urychlíte tak svou prezentaci na místě. Také můžete omrknout startovku. Hromadný start všech kategorií v mezinárodní konkurenci je ve 12:00. Přihlášky i další info najdete na stránkách závodu.

Závod 28. MTB-Cup Sebnitz se jede v Pekle Severu potřetí. Proti předchozím ročníkům se ale jede na upravené trati, takže tak trochu nové to bude pro nás všechny. Formát zůstává stejný, maraton startuje zaváděcím kolem a pak se pokračuje na okruhy. Pro hlavní kategorie jsou naplánované 4 okruhy. To dá dohromady 50 km i se záváděcím kolem. Jeden okruh má necelých 17 km, ale slušně si na něm máknete, protože se nastoupá přes 400 výškových metrů.

Prezentace závodu začíná v 8:00, přihlásit se můžete nejpozději hodinu před vlastní kategorií. Start a cíl je v lyžařském areálu v Sebnitz. Lyže ale nechte doma, vlek už nejezdí. Parkování na místě je možné, do zázemí vás navedou cedule. Startují kategorie pro všechny z vás, od dětí 0-3 roky až po veterány nad 50 let.

Ještě i dnes můžem přihlásit družstvo, aby se započítávali výsledky ze všech závodů. Stačí napsat na peklo.severu@tiscali.cz (na email odešlete název družstva, jméno a příjmení každého závodníka, rodné číslo s prvním dvojčíslím z čísla za lomítkem (z důvodu unikátnosti čísla)).

Propozice najdete na našich stránkách v sekci závody. Případné další informace přes email, telefon nebo Facebook, samozřejmě také na místě! Těšíme se na vaši účast!

Kommentare sind geschlossen.